piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników pogotowia

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników pogotowia
 

W trudnym okresie pandemii koronawirusa w naszym powiecie co chwilę dostrzegamy wyrazy solidarności mieszkańców z służbami medycznymi, ratownikami, strażakami. Także przedsiębiorcy pomagają i wspierają potrzebujących i tych, którzy codziennie strzegą naszego bezpieczeństwa. Pomoc napływa także od restauratorów z naszego powiatu.

Dla pogotowia i szpitala w Turku od ponad miesiąca prowadzona jest zbiórka, ale nie każdy wie, że także Pizzeria K2 włączyła się w akcję wsparcia ratowników i personelu. Codziennie od połowy marca br. na izbę przyjęć w turkowskiej lecznicy za sprawą Pizzeri K2 trafiają dwie pizze dla personelu i ratowników z Pogotowia Ratunkowego w Turku. 

reklama

Kolejną restauracją wspierającą medyków jest Restauracja TURKOVIA. Od 14 kwietnia z każdego zamówienia jedzenia na dowóz Restauracja TURKOVIA przekazuje 10% na rzecz zbiórki dla Pogotowia Ratunkowego o której pisaliśmy już wielokrotnie.  Ratowników wspiera także Restauracja VEGA z Dobrej oraz Restauracja MONACO w Słodkowie.

Podobne artykuły

Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden...

Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden nowy...

z wczoraj
1 września uczniowie wracają do szkół i bez...

1 września uczniowie wracają do szkół i bez...

z wczoraj
Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W...

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W Poznaniu na...

4 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama