środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: LEADER SCHOOL - nauka języka obcego w oparciu o nowe technologie w komfortowych warunkach.

Wideo: LEADER SCHOOL - nauka języka obcego w oparciu o nowe technologie w komfortowych warunkach.
 

Szkoła językowa Leader School w Turku należy do ogólnopolskiej sieci szkół językowych z ponad  dwudziestoletnią tradycją. W naszej szkole  oferujemy kursy językowe zarówno dla dzieci , młodzieży i osób dorosłych. Dlaczego warto być z nami? 

reklama

Po pierwsze chcemy , aby nasi kursanci świadome uczyli się języka obcego, dlatego nieustannie rozbudzamy ich ciekawość do jego poznania. Zapytacie Państwo w jaki sposób? Mamy na to swoje metody:

- dla dzieci - gwarancją sukcesu nauki najmłodszych jest umiejętne zainteresowanie dzieci poszczególnymi zagadnieniami, aby chętnie poznawały nowe słowa i struktury. Stąd też nasza metoda Leo English skierowana dla dzieci w wieku 2-10 lat. Program zajęć dopasowany jest do zagadnień, które interesują maluchy w określonym wieku. Na kursie metodą Leo English wykorzystywane są m.in.: drama, piosenki utrwalające wyrażenia gramatyczne, bogata oprawa muzyczna, zabawy, ćwiczenia ruchowe (Total Physical Response) oraz techniki ułatwiające zapamiętywanie słownictwa. Stosujemy  również przyjazne dzieciom technologie:  

  • mówiący długopis TING , który w całą serią książeczek spójnych z metodą Leo English, wzmaga  motywację do nauki, ale przede wszystkim prezentuje i utrwala prawidłową wymowę słów w języku angielskim
  • NOWOŚĆ - przyjazny robot społeczny EMYS,  robot, który uczy dzieci języków obcych, tylko u  nas, gdyż jesteśmy  pierwsi  w Polsce . Emys działa na wszystkie zmysły dziecka, wydaje dźwięki, mówi, reaguje na dotyk, potrafi rozpoznawać twarze i wyrażać emocje.
  • aplikacja na telefon – do pracy z  materiałem z kursu
  • platforma dla dzieci do nauki on-line – nauka na żywo z lektorem z wykorzystaniem autorskich materiałów metody Leo English

- dla dorosłych – pracujemy  metodą BLS . Prowadzone przez nas kursy angielskiego i niemieckiego stworzone zostały z myślą o osobach dorosłych, a zajęcia prowadzone są z naciskiem na komunikację, tak, by w jak najkrótszym czasie umożliwić  swobodne mówienie. Nauka wspierana jest  dodatkowymi materiałami dydaktycznymi:

  • platforma e-learningowa – wspomaga ćwiczenie i utrwalanie  materiału językowego w dogodnym dla kursanta czasie
  • audiobooki – niezastąpiona pomoc dla słuchowców,
  • zestaw FLIPCARDS – wykorzystanie fiszek językowych  to świetny sposób na rozszerzenie słownictwa

Zapraszamy Państwa do naszej placówki jak i do wzięcia udziału
w bezpłatnych lekcjach pokazowych. ! 

reklama

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Język angielski dla dzieci - odkryj angażujące...

Język angielski dla dzieci - odkryj angażujące...

28-08-2020
Poznamy siebie, zrozumiemy Ciebie. Leader...

Poznamy siebie, zrozumiemy Ciebie. Leader School...

27-05-2020
MATPLANETA - bezpłatne lekcje pokazowe

MATPLANETA - bezpłatne lekcje pokazowe

13-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama