piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!
 

Podejmowane ostatnio wyzwania mają ogromną moc pomagania. Tym razem nie może być inaczej - wpadajcie już jutro wieczorem do Turku i pompujcie razem z nami dla Kingi!

Akcje, podczas których wykonuje się pompki oraz przysiady, by wspomóc szczytny cel, stały się bardzo popularne. Nic dziwnego - w końcu możemy połączyć sport, dobrą zabawę i pomoc dla drugiego człowieka! Jak wiemy, razem możemy więcej.

reklama

W ramach pomocy dla Kingi Podębskiej, która wymaga specjalistycznej rehabilitacji po potrąceniu, jakie miało miejsce w lipcu 2019 na ul. Wyszyńskiego w Turku, radni miejscy: Mariola Kadrzyńska-Siwek oraz Paweł Kwiatkowski z Ziemi Turkowskiej zapraszają na wspólny udział w akcji pt. „Pompowanie dla Kingi”. Akcja odbędzie 16 lipca o 19:00 się na placu między blokami POW 4, a POW 6.

Czwartkowe pompowanie będzie okazją do zrobienia czegoś dobrego w doborowym towarzystwie. Zatem rezerwujcie czas w kalendarzu, zadzwońcie do najbliższych i wspólnie przyjdźcie! Wyzwanie przyjęte, cel jest! Pomożecie?

Pamiętajmy o bezpieczeństwie naszym i innych - podczas wykonywania wyzwania obowiązuje nakaz odstępu między sobą minimum  2 metry.

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!

Podobne artykuły

UKS

UKS "SPRINTER" Słodków ze wsparciem z Ministerstwa...

3 sierp.
Joker i Harley Quinn na dziecińcu Muzeum Miasta...

Joker i Harley Quinn na dziecińcu Muzeum Miasta już...

21 lip.
Drzwi Otwarte w Stajni Roka już w tą sobotę....

Drzwi Otwarte w Stajni Roka już w tą sobotę. Mnóstwo...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama