wtorek 19 stycznia 2021

Erwiny, Henryka, Mariusza

reklama

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!
 

Podejmowane ostatnio wyzwania mają ogromną moc pomagania. Tym razem nie może być inaczej - wpadajcie już jutro wieczorem do Turku i pompujcie razem z nami dla Kingi!

Akcje, podczas których wykonuje się pompki oraz przysiady, by wspomóc szczytny cel, stały się bardzo popularne. Nic dziwnego - w końcu możemy połączyć sport, dobrą zabawę i pomoc dla drugiego człowieka! Jak wiemy, razem możemy więcej.

reklama

W ramach pomocy dla Kingi Podębskiej, która wymaga specjalistycznej rehabilitacji po potrąceniu, jakie miało miejsce w lipcu 2019 na ul. Wyszyńskiego w Turku, radni miejscy: Mariola Kadrzyńska-Siwek oraz Paweł Kwiatkowski z Ziemi Turkowskiej zapraszają na wspólny udział w akcji pt. „Pompowanie dla Kingi”. Akcja odbędzie 16 lipca o 19:00 się na placu między blokami POW 4, a POW 6.

Czwartkowe pompowanie będzie okazją do zrobienia czegoś dobrego w doborowym towarzystwie. Zatem rezerwujcie czas w kalendarzu, zadzwońcie do najbliższych i wspólnie przyjdźcie! Wyzwanie przyjęte, cel jest! Pomożecie?

Pamiętajmy o bezpieczeństwie naszym i innych - podczas wykonywania wyzwania obowiązuje nakaz odstępu między sobą minimum  2 metry.

Już jutro wspólne pompowanie dla Kingi!

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Ziemia Turkowska za...

Listy do redakcji: Ziemia Turkowska za inwestycjami...

6 st.
Propaganda sukcesu Ziemi Turkowskiej, czyli...

Propaganda sukcesu Ziemi Turkowskiej, czyli brak...

29-12-2020
Wideo: Drugie miejsce w konkursie filmowym...

Wideo: Drugie miejsce w konkursie filmowym PATRIA...

01-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama