wtorek 02 marca 2021

Halszki, Heleny, Karola

4°C bezchmurnie Pogoda na kolejne dni »
reklama

"Piknik dla przyszłości" w Turku z gościem specjalnym Tomaszem Trelą

 

Piknik dla Przyszłości już 12 września w Turku! Gościem specjalnym Tomasz Trela, wiceprzewodniczący Lewicy. Pożegnaj lato w Parku im.Konstytucji 3-ego Maja

Już w najbliższą sobotę, 12 września, o godzinie 14:00, w Parku im. Konstytucji 3-ego Maja, odbędzie się Piknik dla Przyszłości! Na spotkanie przyjedzie Tomasz Trela, jeden z liderów Lewicy, poseł na Sejm RP. Organizatorzy wydarzenia zapraszają mieszkańców na panel dyskusyjny, poczęstunek oraz gry i zabawy, zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych.

reklama

"Spotkajmy się wspólnie na Pikniku Dla Przyszłości i porozmawiajmy o przyszłości naszej lokalnej Ojczyzny. Pikniki Dla Przyszłości to seria spotkań, w której wraz z liderkami i liderami Lewicy chcemy wspólnie zbudować plan działania dla naszych lokalnych społeczności. Zmiana nie może odbyć się bez nas!! - informuje wydarzenie na Facebooku.

Podczas pikniku odbędzie się panel dyskusyjny na temat władzy samorządowej i gospodarki. Weźmie w nim udział Tomasz Trela - wiceprezydent miasta Łódź w latach 2014-2019, poseł na Sejm IX Kadencji, ekonomista i samorządowiec. Wydarzeniu towarzyszyć będzie niezapomniana, miła atmosfera. Nie zabraknie również darmowego, słodkiego poczęstunku oraz gier i zabaw - każdy znajdzie coś dla siebie!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/911669369358272

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Młoda Lewica z Turku...

Listy do redakcji: Młoda Lewica z Turku zachęcała do...

19 st.
Wideo:

Wideo: "Piknik dla Przyszłości" z Tomaszem Trelą....

13-09-2020
Pociągi do Turku pojadą? Miasto liczy na...

Pociągi do Turku pojadą? Miasto liczy na wsparcie...

13-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama