środa 03 marca 2021

Kingi, Maryna, Tycjana

reklama

Wideo: "Piknik dla Przyszłości" z Tomaszem Trelą. Rozmawiano o sprawach krajowych i tych lokalnych.

Wideo:
 

W sobotę 12 września br. w ramach ogólnopolskiej akcji „Piknik dla Przyszłości” także w Turku zorganizowano spotkanie posłów i sympatyków lewicy. Na łonie natury w parku im. Konstytucji 3-go Maja rozmawiano o sprawach politycznych i społecznych, tych krajowych i lokalnych.

Gościem pikniku był Tomasz Trela poseł RP i jeden z liderów Lewicy oraz Tadeusz Tomaszewski, poseł związany z naszym regionem. Podczas spotkania rozmawiano o m.in. o sprawach nurtujących młodzież, walce z koronawirusem,ratowaniu branży turystycznej, płacy i emeryturze minimalnej, ochronie zwierząt, sytuacji osób LGBT. Nie obyło się bez poruszenia spraw lokalnych takich jak np. ostatnie roszady w kierownictwie ZSR CKP w Kaczkach Średnich.

reklama

Kolejne spotkanie w ramach „Pikniku dla Przyszłości” 19 września w Gnieźnie gdzie gościem spotkania będzie Joanna Scheuring-Wielgus i Maciej Gdula. Ciekawsze fragmenty spotkania w naszej krótkiej relacji wideo.

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Młoda Lewica z Turku...

Listy do redakcji: Młoda Lewica z Turku zachęcała do...

19 st.

"Piknik dla przyszłości" w Turku z gościem...

09-09-2020
Pociągi do Turku pojadą? Miasto liczy na...

Pociągi do Turku pojadą? Miasto liczy na wsparcie...

13-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama