sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Aktualizacja. Internauci w szoku, kierowcy zdziwieni. Uruchomiono światła na Uniejowskiej!

Aktualizacja. Internauci w szoku, kierowcy zdziwieni. Uruchomiono światła na Uniejowskiej! - fot. nadesłane przez Czytelnika
fot. nadesłane przez Czytelnika 

Na mały szok muszą być przygotowani kierowcy, podróżujący dziś ulicą Uniejowską. Po blisko pół roku uruchomiono sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu wspomnianej ulicy z Armii Krajowej i Nową. Zaskoczeni są z pewnością piesi, a internauci ochoczo komentują dzisiejsze długo wyczekiwane "wydarzenie".

Przypomnijmy, że przebudowane skrzyżowanie Uniejowskiej z Armii Krajowej i Nową wraz zainstalowaną sygnalizacją świetlną oddano do użytku 31 lipca 2020 roku. W artykule opublikowanym na początku października ubiegłego roku za datę uruchomienia sygnalizacji na tym skrzyżowaniu przyjęliśmy zapewnienia ze strony Energi-Operator, jakoby miało się to stać z dniem 1 grudnia 2020 r. Termin ten nie został dotrzymany, ale koniec końców dziś nadszedł długo wyczekiwany moment i światła zaczęły działać.

reklama

Zdziwieni z pewnością są i będą kierowcy oraz piesi, ale obecnie w największym szoku są internauci. Nie wszyscy jeszcze wierzą, zdarzają się także osoby uznające ten fakt za "Fake News". Oto kilka komentarzy na jednej z grup na Facebooku skupiającej lokalną społeczność.

-No nieprawdopodobne.cud

-Prąd dopiero dopłynął  wink

-Ciekawe czy był Ryszard

-Tera dopiero bedo wypadki

-Pewnie ciągli kabel do Gdańska laughlaugh

-Znaleźli odpowiedni kontakt aby wkoncu podłączyć cheeky

-Pewnie jakaś pomyłka zaraz wyłacza

-Oooooo jednak ich stać

-A wstążki przecięte były? jak nie, to tylko próba była wink

-Pewnie nie jeden przeleci na czerwonym winkwink

 

reklama

Aktualizacja 29.01.2021

W piatek 29 stycznia br. na skrzynkę redakcyjną Turek.net.pl otrzymaliśmy oficjalne stanowisko z biura prasowego Grupy Energa S.A. dotyczące powodu opóźnień uruchomienia sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Uniejowskiej z ulicami Armii Krajowej oraz Nową w Turku. Na prośbę Grupy Energa stanowisko to publikujemy poniżej.

"Pragniemy wyjaśnić, że przyłącze zostało odebrane 5 października 2020 roku, czyli na dwa miesiące przed terminem zawartym w umowie przyłączeniowej. Od tego momentu termin uruchomienia sygnalizacji zależny był od działań podejmowanych przez podmiot przyłączany (GDDKiA).

Do rozpoczęcia dostarczania energii elektrycznej konieczne było m.in. zawarcie przez podmiot przyłączany odpowiedniej umowy z wybranym sprzedawcą, a także umowy dystrybucyjnej. Informacja o zawarciu umowy sprzedażowej wpłynęła do Energi Operatora 19 stycznia 2021 roku.

22 stycznia br. podmiot przyłączany podpisał z Energą Operatorem umowę dystrybucyjną. Na podstawie informacji o zawarciu umowy sprzedażowej oraz podpisanej umowy o świadczenie usług dystrybucji, licznik zamontowano niezwłocznie - w dniu 22 stycznia 2021 roku.

Biuro Prasowe Grupy Energa"

Podobne artykuły

Nowe skrzyżowanie Uniejowskiej z Armii Krajowej...

Nowe skrzyżowanie Uniejowskiej z Armii Krajowej...

02-10-2020
W Grzymiszewie powstanie obwodnica. Dla...

W Grzymiszewie powstanie obwodnica. Dla...

02-09-2020
Wideo: Przebudowa  Uniejowskiej i...

Wideo: Przebudowa Uniejowskiej i Niepodległości...

31-07-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama