środa 03 marca 2021

Kingi, Maryna, Tycjana

13°C bezchmurnie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Współpraca Miasta i Mleczarni Turek

Współpraca Miasta i Mleczarni Turek
 

Nazwa Turek nierozerwalnie kojarzy się z serem produkowanym w naszym Mieście. Jest to silna marka rozpoznawalna w całym kraju. W związku z tym Dyrektor Generalny Mleczarni Turek Leszek Piślewski i Burmistrz Miasta Turek Romuald Antosik chcąc silniej zaakcentować związek marki z naszym miastem podpisali porozumienie o współpracy.

Dokument został podpisany w dniu 22 lutego 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Turku. Zgodnie z jego zapisami Urząd i Mleczarnia zacieśnią współpracę przybliżając mieszkańcom miasta historię zakładu mleczarskiego, jego rozwój i produkty. Mleczarnia będzie wspierać wydarzenia z obszaru życia kulturalnego i społecznego w naszym mieście. Tak jak to miało miejsce podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma podarowała wówczas na licytację kosze upominkowe, w których znajdowały się sery NaTurek oraz produkty importowane z Francji wytwarzane w zakładach należących do Grupy Savencia, której Mleczarnia jest częścią. Dodatkowo strony porozumienia zobowiązały się do współdziałania w obszarze wolontariatu w mieście, miejskich wydarzeń kulturalnych i sportowych.

reklama

Porozumienie zawarte jest bezterminowo. Strony wyrażają chęć aktywnej współpracy i wzajemnego wsparcia na rzecz umacniania marki na lokalnym rynku.

materiał rpasowy nadesłany

Podobne artykuły

Wiosenny przegląd i pielęgnacja ulicznego...

Wiosenny przegląd i pielęgnacja ulicznego drzewostanu

z dzisiaj
Uruchomiono punkt konsultacyjno-informacyjny...

Uruchomiono punkt konsultacyjno-informacyjny...

1 mrz.
Rozpoczęto remonty dróg w mieście

Rozpoczęto remonty dróg w mieście

24 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama