Dni Turku i Gminy Turek już za 6 dni!

poniedziałek 02 sierpnia 2021

Gustawa, Kariny, Stefana

14°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Uruchomiono Nowy Punkt Szczepień Powszechnych w Powiecie Tureckim

Uruchomiono Nowy Punkt Szczepień Powszechnych w Powiecie Tureckim
 

W piątek 30 kwietnia 2021 r. po godz. 9.00 ruszyły szczepienia osób z e-skierowaniem w nowym Punkcie Szczepień Powszechnych w Turku. Planowane jest do 200 szczepień dziennie w nowym punkcie w ZST.

Jak wcześniej informowaliśmy, nowy punkt szczepień został zorganizowany przez Powiat Turecki w sali gimnastycznej ZST w Turku (wejście od ul. Piłsudskiego). Obsługę szczepień zabezpiecza personel medyczny SP ZOZ w Turku.

reklama

-Celem naszym jest zaszczepienie jak największej liczby osób szczepionką przeciw Covid-19 oraz zabezpieczenie mieszkańców Powiatu Tureckiego przed zachorowaniem na koronawirusa. W zależności od ilości dostarczanych szczepionek uruchomiony dzisiaj nowy punkt szczepień powszechnych będzie w stanie zaszczepić ponad 200 osób dziennie. – powiedział Starosta Turecki Dariusz Kałużny.

Serdeczne słowa podziękowania za pomoc w organizacji Punktu, Starosta skierował w stronę dyrekcji ZST oraz OSiR w Turku.  Za nieodzowną pomoc w zabezpieczaniu porządku podczas szczepień Starosta podziękował funkcjonariuszom PSP w Turku i strażakom OSP z terenu powiatu tureckiego oraz żołnierzom wojsk obrony terytorialnej, na których wsparcie zawsze można liczyć.

źródło: Starostwo Powiatowe w Turku

Podobne artykuły

Mobilny punkt szczepień już w niedzielę w...

Mobilny punkt szczepień już w niedzielę w Obrzębinie

29 lip.
#SzczepimySię w Dobrej już w niedzielę! Bez...

#SzczepimySię w Dobrej już w niedzielę! Bez...

28 lip.
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Malanowie!

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama