poniedziałek 22 kwietnia 2024

Łukasza, Kai, Nastazji

reklama

PGKiM: Zamiast przeprosić turkowian, starosta Kałużny nadal ich okłamuje

PGKiM: Zamiast przeprosić turkowian, starosta Kałużny nadal ich okłamuje
 

Szanowni Państwo, wszystkim Wam życzymy, aby okres Świąt Zmartwychwstania Pańskiego był czasem wyciszenia oraz prawdziwej radości w gronie najbliższych. Natomiast staroście Kałużnemu dodatkowo życzymy zadumy i refleksji nad własnym postępowaniem.

Niestety, w tym najważniejszym dla wszystkich katolików okresie wielkanocnym, pan Kałużny dalej publikuje nieprawdziwe stwierdzenia, jakby te miały w cudowny sposób zaczarować rzeczywistość. Starosta nie chce uznać niewygodnej dla siebie prawdy, że utrudniał nam uzyskanie pozwolenia na budowę. Nieprawdą jest to, co próbuje przekazać w swoim wielkanocnym przesłaniu.

reklama

Szanowni Państwo, przecież to staroście Kałużnemu Wojewoda Wielkopolski wskazał, że nie wydał nam pozwolenia z rażącym naruszeniem prawa! Z pełną odpowiedzialnością oświadczamy, że aby uzyskać pozwolenie na budowę ciepłowni, nie był zmieniony projekt ani miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Starosta nie mając wyjścia, kiedy już nie miał pomysłu na kolejne żądania wobec nas, musiał wydać to pozwolenie. I ostatecznie po blisko roku wydał, na podstawie niezmienionego projektu i niezmienionego miejscowego planu.

Prawdopodobnie z przyczyn politycznych w Turku za pozwoleniem musieliśmy czekać rok, a ten sam projektant, pozwolenie na podobny do naszego projekt w Kole uzyskał w 12 dni kalendarzowych.

Taka jest prawda, starosta Kałużny próbuje się tłumaczyć zakłamując fakty. Ale my na to nie pozwolimy, bo działanie starosty spowodowało olbrzymi wzrost kosztów tej inwestycji.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o. w Turku

źródło: materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Wkrótce rusza wiercenie otworu geotermalnego

Wkrótce rusza wiercenie otworu geotermalnego

18 kw.
Możliwe spadki ciśnienia w sieci...

Możliwe spadki ciśnienia w sieci wodociągowej. PGKiM wydał komunikat

9 kw.
Historyczna data w dziejach Turku! Umowa na...

Historyczna data w dziejach Turku! Umowa na budowę geotermii podpisana!

5 kw.
Onkologiczna i endokrynologiczna. Od maja...

Onkologiczna i endokrynologiczna. Od maja ruszają dwie nowe poradnie w...

5 kw.
PGKiM: Wyborcza aktywność ekologów

PGKiM: Wyborcza aktywność ekologów

4 kw.
Opinia Tureckiego Klubu Ekologicznego na temat...

Opinia Tureckiego Klubu Ekologicznego na temat realizacji inwestycji...

4 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama