sobota 13 lipca 2024

Danieli, Irwina, Małgorzaty

reklama

"Czekoladki" na scenie kameralnej w Przystani. Komedia o zabarwieniu kryminalnym na żywo już w ten weekend.

 

W sobotę i niedzielę po raz kolejny na deskach sceny kameralnej Stowarzyszenia Przystani turkowianie będą mieli okazję obcować z kulturą na najwyższym poziomie za sprawą wystawianej tam sztuki teatralnej pt. „Czekoladki”. Wstęp wolny ale warto już dziś zarezerwować sobie bilet bo jak informują organizatorzy ilość miejsc ograniczona a bilety schodzą jak świeże bułeczki.

Po sukcesie jakim niewątpliwie był pierwszy tego typu projekt teatralny czyli spektakl komediowo-kryminalny „Urodziny Edwarda”, już w najbliższy weekend grupa teatralna „Poruszenie” działająca na co dzień w Przystani zaprasza na kolejny spektakl pod tajemniczym tytułem „Czekoladki”. Często oglądamy spektakle teatralne w telewizji lub planujemy w końcu wybrać się do teatru w Kaliszu czy Łodzi. Nadchodzące wydarzenie w Przystani to szansa na uczestnictwo w czymś wyjątkowym i tu na miejscu. To bardzo rzadka szansa na obejrzenie profesjonalnie przygotowanego spektaklu teatralnego na żywo.

reklama

-Jest to komedia o zabarwieniu kryminalnym i powiem wam, że przyglądając się próbom zastanawia mnie jedna rzecz. Karol, świetny ojciec, cudowny mąż, fajny szef, kompletny brat no i jeszcze jest świetnym kochankiem ale jakoś dziwnie skończył. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak skończył Karol, zapraszamy do Przystani. - w tak tajemniczych słowach współreżyser sztuki Jacek Sulkowski zaprasza na sobotni i niedzielny spektakl. W scenografii oraz reżyserii sztuki wspiera go Maria Kur-Sulkowska a na scenie zobaczymy aktorów grupy Poruszenie w osobach: Martyna Kowalec, Aleksandra Jakomulska, Julia Jakubiak, Nadia Przygońska i Ewelina Derucka a głosu użyczył Kamil Mączka. Scenariusz do sztuki przygotowała Bożena Kupis-Kucharska.

Spektakl teatralny "Czekoladki" premiera w sobotę 18 września 2021 r. o godz. 17.00, drugi spektakl w niedzielę 19 września godz. 17.00. Bezpłatne bilety do odbioru w siedzibie stowarzyszenia Przystań na ul. Browarnej 13 od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 19.00. Rezerwacja telefoniczna 602 396 399 UWAGA - brak już biletów. Dla chętnych powtórka spektaklu w październiku

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków budżetu Miasta Turku oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą Międzypokoleniowy Klub Kultury "Kuźnia Artystyczna.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Czekoladki na scenie kameralnej w Przystani. Komedia o zabarwieniu kryminalnym na żywo już w ten weekend.
Podobne artykuły
Bo Łączy Nas Turek. Poznajcie naszego...

Bo Łączy Nas Turek. Poznajcie naszego kandydata na Burmistrza i do...

29 lt.
Działo się naprawdę dużo! Pora podsumować...

Działo się naprawdę dużo! Pora podsumować ubiegły rok w Przystani

2 st.
Pełna sala i mnóstwo wzruszeń! Tak...

Pełna sala i mnóstwo wzruszeń! Tak wyglądał wieczór z...

31-12-2023
Stowarzyszenie Przystań wyróżnione Diamentem...

Stowarzyszenie Przystań wyróżnione Diamentem Powiatu Tureckiego

01-12-2023
Będzie klasycznie i rockowo! Przed nami...

Będzie klasycznie i rockowo! Przed nami koncertowy tydzień w Przystani

26-11-2023
Nie widziałeś niedzielnych inscenizacji w...

Nie widziałeś niedzielnych inscenizacji w Przystani? Spokojnie, będą...

28-09-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama