niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

"Czekoladki" na scenie kameralnej w Przystani. Komedia o zabarwieniu kryminalnym na żywo już w ten weekend.

 

W sobotę i niedzielę po raz kolejny na deskach sceny kameralnej Stowarzyszenia Przystani turkowianie będą mieli okazję obcować z kulturą na najwyższym poziomie za sprawą wystawianej tam sztuki teatralnej pt. „Czekoladki”. Wstęp wolny ale warto już dziś zarezerwować sobie bilet bo jak informują organizatorzy ilość miejsc ograniczona a bilety schodzą jak świeże bułeczki.

Po sukcesie jakim niewątpliwie był pierwszy tego typu projekt teatralny czyli spektakl komediowo-kryminalny „Urodziny Edwarda”, już w najbliższy weekend grupa teatralna „Poruszenie” działająca na co dzień w Przystani zaprasza na kolejny spektakl pod tajemniczym tytułem „Czekoladki”. Często oglądamy spektakle teatralne w telewizji lub planujemy w końcu wybrać się do teatru w Kaliszu czy Łodzi. Nadchodzące wydarzenie w Przystani to szansa na uczestnictwo w czymś wyjątkowym i tu na miejscu. To bardzo rzadka szansa na obejrzenie profesjonalnie przygotowanego spektaklu teatralnego na żywo.

reklama

-Jest to komedia o zabarwieniu kryminalnym i powiem wam, że przyglądając się próbom zastanawia mnie jedna rzecz. Karol, świetny ojciec, cudowny mąż, fajny szef, kompletny brat no i jeszcze jest świetnym kochankiem ale jakoś dziwnie skończył. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak skończył Karol, zapraszamy do Przystani. - w tak tajemniczych słowach współreżyser sztuki Jacek Sulkowski zaprasza na sobotni i niedzielny spektakl. W scenografii oraz reżyserii sztuki wspiera go Maria Kur-Sulkowska a na scenie zobaczymy aktorów grupy Poruszenie w osobach: Martyna Kowalec, Aleksandra Jakomulska, Julia Jakubiak, Nadia Przygońska i Ewelina Derucka a głosu użyczył Kamil Mączka. Scenariusz do sztuki przygotowała Bożena Kupis-Kucharska.

Spektakl teatralny "Czekoladki" premiera w sobotę 18 września 2021 r. o godz. 17.00, drugi spektakl w niedzielę 19 września godz. 17.00. Bezpłatne bilety do odbioru w siedzibie stowarzyszenia Przystań na ul. Browarnej 13 od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 19.00. Rezerwacja telefoniczna 602 396 399 UWAGA - brak już biletów. Dla chętnych powtórka spektaklu w październiku

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków budżetu Miasta Turku oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą Międzypokoleniowy Klub Kultury "Kuźnia Artystyczna.

Podobne artykuły

Czekoladki po raz kolejny na scenie kameralnej...

Czekoladki po raz kolejny na scenie kameralnej w...

21 paźd.

"Czekoladki" na scenie kameralnej w Przystani....

20 wrz.
Wideo:

Wideo: "Escape Room" dla najmłodszych w Przystani. W...

31 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama