niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Wyburzanie Elektrowni Adamów w serialu dokumentalnym już jesienią w Polsat Play

Wyburzanie Elektrowni Adamów w serialu dokumentalnym już jesienią w Polsat Play - fot. MW
fot. MW 

Nie ma rzeczy na których zarobić się nie da. Z takiego założenia wychodzi prawdopodobnie właściciel niedziałającej Elektrowni Adamów, który w ramach telewizji Polsat wyemituje serial dokumentalny z jej wyburzania. Od 5 października w jesiennej ramówce Polsatu Play przewidziano emisję serialu "Elektrownia - wielkie wyburzanie".

Jak informują twórcy programu „ciężka praca i spektakularne akcje na placu wyburzeniowym będą przeplatać się z dobrym humorem i codziennym życiem naszych bohaterów. W serialu również nie zabraknie trzymających w napięciu, często niebezpiecznych sytuacji. Widzowie będą mogli zobaczyć bowiem gigantyczne, kontrolowane wybuchy czy demontaże potężnych, ważących kilkaset ton metalowych konstrukcji”. 

reklama

W realizacji programu wykorzystano specjalistyczne kamery zamontowane w miejscach, do których operatorzy ze względów bezpieczeństwa nie mieli dostępu.Rozpoczęcie zdjęć nastąpiło 17 grudnia 2020 roku z chwilą wyburzenia komina elektrowni, którego wysokość wynosiła 150 metrów. 

Premierowe odcinki „Elektrownia - wielkie wyburzanie” Polsat Play nadawać będzie we wtorki o godz. 22.30, począwszy od 5 października 2021 roku.

Jak przebiegało wyburzanie 150-metrowego komina elektrowni w grudniu 2020 roku w naszej relacji:
https://www.turek.net.pl/telewizja/30124-wideo-wyburzenie-komina-elektrowni-adamow

Telewizja Polsat Play to kanał tematyczny Telewizji Polsat o charakterze lifestylowym, skierowany głównie do mężczyzn. Linia programowa stacji skupia się wokół tematyki motoryzacji, gadżetów, nowych technologii, podróży oraz historycznych ciekawostek z całego świata. Wśród oferowanych programów znajdują się produkcje polskie i zagraniczne – filmy i seriale akcji, kryminalne, rozrywkowe i historyczne, serie dokumentalne, poradnikowe, cykle reportaży czy sitcomy. Późnym wieczorem i nocą emitowane są programy erotyczne. Telewizja Polsat Play nadaje przez całą dobę w formacie SDTV I HDTV. Głównym sloganem stacji jest „Play Extra”.

reklama

źródło: Polsat Play / Wirtualne Media / inf. własne

Podobne artykuły

Rozbiórka elektrowni Adamów wstrzymana. ZE PAK...

Rozbiórka elektrowni Adamów wstrzymana. ZE PAK zrywa...

30 kw.
Budowę farmy fotowoltaicznej w gminie Brudzew...

Budowę farmy fotowoltaicznej w gminie Brudzew...

24 mrz.
Na odkrywce Adamów wydobyto ostatnią tonę...

Na odkrywce Adamów wydobyto ostatnią tonę węgla....

19 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama