piątek 12 sierpnia 2022

Hilarii, Juliana, Lecha

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Mieszkasz w Turku i nie umiesz pływać? Ziemia Turkowska zaprasza na kurs

Mieszkasz w Turku i nie umiesz pływać? Ziemia Turkowska zaprasza na kurs
 

Lato to zawsze świetna okazja do popływania w otwartych basenach czy kąpieliskach. Jeżeli jeszcze nie potrafisz dobrze pływać, chcesz udoskonalić swoje umiejętności, a do tego mieszkasz w Turku, masz ku temu niepowtarzalną okazję.

Stowarzyszenie Ziemia Turkowska zaprasza mieszkańców Turku na zajęcia nauki i doskonalenia pływania, które odbędą się na pływalni miejskiej w Turku (ul. Sportowej 9a) w godzinach 18:15 – 19:15. Cykl 10 lekcji odbywających się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, rozpocznie się już w poniedziałek, 27 czerwca. Uczestnicy kursu poznają też zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w akwenach wodnych.

reklama

Zajęcia skierowane są do wszystkich grup wiekowych, społecznych i środowiskowych. Poszczególne grupy zostaną utworzone na postawie wywiadu przeprowadzonego podczas zgłoszenia. Uczestnicy zajęć mają zapewnione bezpłatne wejście na basen, opiekę instruktora pływania. Każdy, kto ukończy kurs, otrzyma dyplom uczestnictwa.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Dzwoń pod numer telefonu 693 860 590. Zapisy rozpoczną się w poniedziałek, 27 czerwca, od godziny 10:00. Liczba uczestników jest ograniczona!

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Popływali z Ziemią Turkowską. Piąta edycja...

Popływali z Ziemią Turkowską. Piąta edycja zajęć...

14 lip.
To był dla Turku dobry rok. Pomimo rządów PiS i...

To był dla Turku dobry rok. Pomimo rządów PiS i...

26 czerw.
Długi weekend trwa w najlepsze! Wybierz imprezę...

Długi weekend trwa w najlepsze! Wybierz imprezę dla...

17 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama