Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

24°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowscy radiowcy nadają

Turkowscy radiowcy nadają
 

Choć Turek nie ma swojej stacji radiowej, to jednak przedstawiciele naszego miasta są obecni  w eterze. Dowodem na to jest audycja „Zaklinacze Czasu”, którą gości na swej antenie Radio Konin 95,8 FM.

"Zaklinaczami Czasu" są zapaleni radiowcy z Turku: Marta "Martula" Wesołowska i Dawid "Dual" Chrzempiec. Sama audycja to – jak mówią jej twórcy – "program o muzyce, o tym, co warto usłyszeć i zobaczyć, o przeżyciach". Wszyscy ci, którym odpowiada taka formuła powinni włączać swoje radioodbiorniki w każdą środę w godz. od 20:00 do 22:00.

reklama

Jak przystało na radio, sednem audycji jest muzyka. W przypadku "Zaklinaczy Czasu" jest to prawdziwa mieszanka stylów, gatunków i rytmów. Fani reggae, dancehall, r’n’b, rapu, ska czy rocka alternatywnego znajdą w niej coś dla siebie. W programie nie brakuje również rozmów na aktualne tematy, dotyczące regionu jak i świata. Audycja ma formę interaktywną, więc słuchacze mogą w każdej chwili przyłączyć się do zabawy, przesyłając za pośrednictwem facebooka komentarze i pozdrowienia.

Więcej informacji na temat programu i jego twórców można znaleźć na profilu Zaklinacze Czasu na facebooku.

AW

Podobne artykuły

Kolejna rockowa uczta już niebawem w mixTurze

Kolejna rockowa uczta już niebawem w mixTurze

07-09-2017
Metalowa uczta w mixTurze

Metalowa uczta w mixTurze

14-07-2017
Cygański Wiatr, potem Klin czyli Ferie na...

Cygański Wiatr, potem Klin czyli Ferie na Rockowo w...

26-01-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama