Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Weekend tylko dla bab w obniżonej cenie

Weekend tylko dla bab w obniżonej cenie - Źródło: sxc.hu
Źródło: sxc.hu 

Choć dzień kobiet wypada tradycyjnie 8 marca, Miejski Dom Kultury w Turku postanowił nieco wcześniej przygotować coś dla pań z naszego miasta i powiatu. Z myślą o wszystkich tych, które w tygodniu nie mają czasu na relaks i przyjemności, w dniach od 17 do 19 lutego zorganizowany zostanie Babski Łikend.

Babski łikend, którego organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Turku to trzydniowe spotkania i warsztaty wyłącznie dla kobiet. Zajęcia rozpoczną się już w piątkowe popołudnie (17 lutego). Wtedy to z uczestniczkami spotka się dietetyk, który podpowie jak zdrowo i racjonalnie się odżywiać. Następna w programie będzie lekcja wizażu a tuż po niej wieczorna impreza z wymianą szafy czyli to, co kobiety kochają najbardziej - kupno, sprzedaż i wymiana ubrań, butów oraz dodatków.

reklama

Sobota, 18 lutego to dzień poświęcony ruchowi i dbaniu o sylwetkę. Już od wczesnych godzin porannych warsztatowiczki będą mogły poznać tajniki: Body Combat (energetyczna mikstura zawierająca ruchy z takich sztuk walki jak: karate, kickboxing, Tai Chi, Tae Kwondo), masażu klasyczne i relaksacyjnego, vertical step i Jogi. Sobotnie popołudnie to także przygoda z ruchem, ale nieco bardziej zmysłowym. Panie bowiem będą mogły nauczyć się podstaw gorących tańców latynoamerykańskich, inspirującego tańca z krzesłem oraz sexy style.

Ostatni dzień babskiego łikendu to także duża dawka aktywności. Niedzielny cykl warsztatów rozpocznie nauka tańców ludowych. W ramach odprężenia przewidziano kolejna lekcję wizażu, tym razem połączoną z sesją fotograficzną. Na zakończenie panie uczestniczące w warsztatach będą mogły także nauczyć się podstaw Krav Maga, Hip-hopu i jogi.

Warsztaty niestety nie są darmowe. Koszt udziału we wszystkich zajęciach wynosi 120 zł, co w przypadku tak bogatego programu, nie wydaje się być wygórowana kwotą.

reklama

AKTUALIZACJA - Miło nam poinformować, iż koszt udziału spadł ze 120 zł do 90 zł. Jeśli liczba chętnych będzie większa, istnieje możliwośc kolejengo obniżenia kosztów.

Wpłaty należy dokonać do dnia 14.02.2012 r. na nr konta: Bank Zachodni WBK S.A. o/Turek 53 1090 1229 0000 0000 2201 3573 Rezygnację z warsztatów należy zgłosić najpóźniej 3 dni przed warsztatami. W przeciwnym razie w przypadku nieobecności na warsztatach wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. Szczegółowych informacji odnośnie zapisów udziela Sylwia Przybylska, pod numerem telefonu 63 280 00 20 lub 63 280 00 25.

EG

Podobne artykuły

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 na...

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 na historycznym...

15-10-2020
Turek: 50 zł za 30 minut parkowania? Osiedle...

Turek: 50 zł za 30 minut parkowania? Osiedle...

18-09-2017
Parking przy Karuzeli stał się płatny....

Parking przy Karuzeli stał się płatny. Symboliczna...

02-12-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama