piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Młody Mistrz gościł w starostwie

Młody Mistrz gościł w starostwie
 

Starostowie spotkali się już z tegorocznym Mistrzem Wielkopolski Młodzików w Lekkiej Atletyce.

Jednym z pierwszych sukcesów młodych sportowców powiatu tureckiego w tym roku, jest tytuł Mistrza Wielkopolski Tomasza Pietrzaka, który już w pierwszym tygodniu nowego roku wywalczył złoty medal podczas Halowych Mistrzostw Wielkopolski Młodzików w Lekkiej Atletyce w Kaliszu. W ubiegłym roku zawodnik był brązowym medalistą tych mistrzostw.

reklama

Tomek jest uczniem drugiej klasy Gimnazjum w Słodkowie i zawodnikiem UKS SPRINTER SŁODKÓW. Trenuje już od kilku lat. Jego obecnym trenerem jest Pan Robert Rosiak. Oprócz biegania lubi grać w piłkę nożną. Swoje największe sukcesy sportowe ma jednak w lekkiej atletyce. Biorąc udział w zawodach sportowych, biegach ulicznych i mityngach pokonuje najczęściej dystanse o długości około 1500 m. Startował m.in.: Biegu Piastowskim w Kruszwicy, Biegach Ulicznych ,,Wiosna Cekowska” czy Międzynarodowym Biegu Warciańskim.

Podczas spotkania starostowie rozmawiali z Tomkiem i jego trenerem o dalszym rozwoju sportowym młodego biegacza oraz pogratulowali osiągniętego wyniku.

Podobne artykuły

Już w ten weekend kolejne siatkarskie święto w...

Już w ten weekend kolejne siatkarskie święto w...

25-04-2019
UKS

UKS "Piątka" Turek powalczy o drugą ligę. Przyjdź i...

03-04-2019
Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz...

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz Grabowski...

02-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama