Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Bitwa już w sobotę!

Bitwa już w sobotę! - Źródło: sxc.hu / Jean-Luc ST-Hilaire
Źródło: sxc.hu / Jean-Luc ST-Hilaire 

W najbliższy weekend w pubie 69 stoczona zostanie Beatbox Battle o puchar Burmistrza Miasta Turku. Nagrodę dla triumfatora w postaci dobrej klasy słuchawek ufundował Zdzisław Czapla a imprezę dofinansowała Gmina Miejska Turek.

W lutym Stowarzyszenie „Przystań” zagwarantowało młodzieży z Turku i okolic dużo ciekawszą możliwość spędzenia czasu, niż przesiadywanie przed monitorem komputera. Za sobą mamy już warsztaty tańca, a obecnie pieczę nad warsztatami beatboxowymi trzyma Żurek. Huczny zwieńczeniem SCABB  Winter Session będzie impreza, która odbędzie się 25 lutego.

reklama

Tego dnia w Pubie 69 wystąpią Psch i Hałer, OZM z Wrocławia oraz Hapaszamy oraz ich goście. Dobrą zabawę uczestnikom Afterparty zagwarantuje Dj Polar. Do tej porcji atrakcji dodać należy również Beatbox Battle, a bój toczyć się będzie o puchar Burmistrza Miasta Turku i dobrej klasy słuchawki. Start wydarzenia zaplanowano na godz. 18:00. W Jury konkursu zasiądą Suseł, Hałka oraz Żurek.

Organizatorzy wciąż oczekują na zgłoszenia chętnych do sprawdzenia się w muzycznym starciu. Więcej na stronie www.scabb.pl, gdzie znaleźć można min. kartę zgłoszeniową w wersji elektronicznej. Dokonać zapisu i uzyskać szerszych informacji można pod adresem e-mail: biuro@sule.pl oraz pod nr 604240274.

Imprezę wspierają finansowo:
Gmina Miejska Turek
Frątczak Jarosław Skup i serwis telef. kom. - ul. Mickiewicza 6
Sklep Reporter Young 

Bitwa już w sobotę!

Podobne artykuły

Jeździł pijany w sylwestrową noc. 1,5 promila...

Jeździł pijany w sylwestrową noc. 1,5 promila...

02-01-2017
SCABB 2016: Bitwy na beaty zakończone

SCABB 2016: Bitwy na beaty zakończone

06-08-2016
Galew: Są z gwarą za pan brat! Młodzi nie...

Galew: Są z gwarą za pan brat! Młodzi nie zapomnieli...

23-04-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama