środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Koncert Małpy odwołany

Koncert Małpy odwołany
 

Przez kilka ostatnich tygodni informowaliśmy o pojawianiu się w Klubie 'Pod Muzami" Łukasza "Małpy" Małkiewicza. Dla wszystkich fanów mamy jednak przykrą wiadomość – koncert w dniu 23 lutego nie odbędzie się.

Małpa wystąpić miał na kaliskiej scenie Klubu "Pod Muzami" w najbliższy czwartek, a tego dnia supportować mieli ROLF DBC & WESTE WES / JANCZAR. Redakcja portalu Turek.net.pl – jako jeden z patronów medialnych wydarzenia – miała z tej okazji dla swych czytelników darmowe wejściówki. Tym bardziej przykro nam informować, iż niestety z powodu choroby artysty to wyjątkowe muzyczne wydarzenie nie odbędzie się.

reklama

Jak informują Organizatorzy imprezy, póki co nie ma także ustalonej nowej daty występu Małpy w Kaliszu. Osoby, które zakupiły bilety na koncert mogą je zwracać w miejscach ich zakupu.

Organizatorzy oraz artysta serdecznie przepraszają wszystkich zainteresowanych.

AW

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

9 wrz.
Miłaczew: Serowe jadło z Bibianny i Kotwasic...

Miłaczew: Serowe jadło z Bibianny i Kotwasic...

02-07-2017
Miłaczew: Posmakuj dań z sera. Nasze jadło jest...

Miłaczew: Posmakuj dań z sera. Nasze jadło jest...

21-06-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama