piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Promują basen

Promują basen
 

Samorządowcy, dyrektorzy szkół, przedsiębiorcy – wszystkie te osoby pojawiły się we wtorkowe południe na terenie odnowionej turkowskiej pływalni. Tam goście zapoznali się min. z możliwościami grupowego korzystania z dobrodziejstw pływania, dzięki czemu przybytek OSiR-u  być może stanie się jeszcze gwarniejszy.

Wyremontowane wnętrza, nowe wyposażenie, elektroniczny system wejścia na obiekt, jacuzzi, sauna – to wszystko na własne oczy zobaczyć mogli w dniu 6 marca uczestnicy spotkania w murach pływalni. Historię miejsca, jak i inwestycji przedstawicielom samorządów, szkół i firm przedstawił z-ca burmistrza Mirosław Mękarski. Następnie informacyjną „pałeczkę” przejął dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku. Ten oprowadził przybyłych po obiekcie, prezentując jego nowe możliwości. Krzysztof Kolenda przy okazji podziękował władzom miejskim za wspieranie pływali i nadanie jej nowego blasku. Do Turku zawitała także min. wiceprezes WOPR w Koninie - Małgorzata Chuda, przekazując na ręce gospodarzy obiektu pas ratowniczy.

reklama

Wtorkowa prezentacja miała na celu zagwarantowanie pływalni kolejnych klientów. Uczestnicy spotkania uzyskali informacje dotyczące min. karnetów VIP, uprawniających do 100 wejść. Ponadto Krzysztof Kolenda mówił o warunkach korzystania z wejść grupowych przez szkoły czy przedsiębiorstwa. Obecnie nikt nie odejdzie z basenu z kwitkiem, ponieważ ten jest akurat zarezerwowany w całości przez grupę osób. Teraz „zaklepywane” są jedynie konkretne tory.

Zwolennicy rozwoju turkowskich obiektów sportowych mają powody do radości. Tych dostarczyła min. informacja, jaką podzielił się z uczestnikami wtorkowego spotkania Krzysztof Kolenda. Już niebawem - może nawet w czerwcu - turkowianie będą mogli skorzystać z groty solnej. Pomysł jest obecnie na etapie prac koncepcyjno-projektowych. Rada Miejska Turku wyasygnowała na ten cel 160 tys. złotych.

AW

2
3
4
5

Podobne artykuły

Dzień Ratownika: Podziękowania za wieloletnią...

Dzień Ratownika: Podziękowania za wieloletnią pracę...

30-06-2021
Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

18-07-2019
Wideo: III Indywidualne Mistrzostwa Miasta...

Wideo: III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i...

03-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama