sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Wyposażą muzeum

Wyposażą muzeum
 

Sprzęt komputerowy, koła garncarskie, plenerowy zestaw multimedialny – tego typu wyposażanie, a także wiele innych urządzeń trafi niebawem do odnowionego budynku ratusza. Właśnie trwa procedura kompleksowego wyposażenia przebudowanego gmachu muzeum w Turku.

W tym celu ogłoszony został przetarg nieograniczony, w którym zamawiającym jest Muzeum Rzemiosła Tkackiego. Całość potrzebnego wyposażenia podzielona została na kilka grup. Tak zwany Pakiet I obejmuje – jak czytamy na stronie UM w Turku – "sprzęt komputerowy, zestaw multimedialny, urządzenia biurowe (stacje robocze, laptop, punkt dostępowy, telewizory, aparat fotograficzny, urządzenie wielofunkcyjne, drukarki laserowe, rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, oprogramowanie dodatkowe)".

reklama

Pakiet II to wyposażenie pracowni ceramicznej. Muzeum wyraża zapotrzebowanie na takie przedmioty i urządzenia, jak: koła garncarskie (dla początkujących, profesjonalne przenośne, profesjonalne z siedziskiem), piec komorowy do ceramiki, zestaw narzędzi i akcesoriów do pracowni ceramicznej. Pakiet III to z kolei wyposażenie do pracowni witrażownictwa: szlifierka do szkła, piec do fusingu, pilarka do szkła, zestaw narzędzi i akcesoriów do pracowni witrażowej i inne.

Ujęte w dokumentacji przetargowej wyposażenie nie zostanie w całości zamknięte w murach muzeum. Pakiet IV dotyczy plenerowego zestawu multimedialnego. W tym celu wymagane jest pozyskanie projektora zewnętrznego oraz odpowiedniego ekranu multimedialnego. Realizacja zakupów związanych z Pakietem V oznaczać będzie nabycie plenerowego zestawu nagłośnieniowego.

W 100% kryterium oceny ofert jest ich cena. Wszystkie propozycje podmiotów biorących udział w przetargu znane będą już 26 marca.

reklama

AW

Podobne artykuły

Kaczki Średnie: Rolnictwo z Futura Farm to nowe...

Kaczki Średnie: Rolnictwo z Futura Farm to nowe...

05-01-2017
Laptop, telefon, dokumenty – wszystko...

Laptop, telefon, dokumenty – wszystko...

13-05-2015
Chciał ukraść laptop, trafił do aresztu

Chciał ukraść laptop, trafił do aresztu

21-01-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama