sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Na śniadaniu z władzami Turku

Na śniadaniu z władzami Turku - Źródło: UM w Turku
Źródło: UM w Turku 

Wielkimi krokami nadchodzi Wielkanoc. O osobach, dla których ten okres nie jest czasem suto zastawionego stołu pamiętał miejscowy MOPS, organizując z lekkim wyprzedzeniem świąteczne śniadanie.

Do spotkań wigilijnych – przygotowywanych przez rozmaite organizacje czy stowarzyszenia – zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Tym razem podobne działania zastosowano w przypadku Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W tym roku po raz pierwszy w Turku zorganizowany został przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wielkanocny posiłek. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 podopiecznych wspominanej instytucji. Wraz z nimi do stołu zasiedli Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Pańczyk, z-ca Burmistrza Turku Mirosław Mękarski oraz dyrektor MOPS-u Jadwiga Frasunkiewicz.

reklama

Aby tradycji stało się za dość, uczestnicy wydarzenia złożyli sobie życzenia. Gdy wszyscy posilili się wielkonocnymi specjałami, zebrani w turkowskim Centrum Wolontariatu otrzymali paczki.

Opracował: AW
Źródło: materiał prasowy UM w Turku

 

Podobne artykuły

Wideo: Potrzeba aż trzech godzin abyś cieszył...

Wideo: Potrzeba aż trzech godzin abyś cieszył się...

4 maj.
Ważny obowiązek dla stowarzyszeń! Jeżeli go nie...

Ważny obowiązek dla stowarzyszeń! Jeżeli go nie...

28 st.
Świąteczne dary od miłaczewskich dzieci

Świąteczne dary od miłaczewskich dzieci

14-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama