Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

22°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Tuliszków czy Słodków - gdzie na weekendową imprezę?

Tuliszków czy Słodków - gdzie na weekendową imprezę?
 

Lokalne samorządy skrzętnie wykorzystują ostatnie spokojne soboty i niedziele, nim Polskę ogarnie piłkarska gorączka. W tym tygodniu mieszkańcy powiatu zostaną postawieni przed wyborem — „Dni Tuliszkowa” czy „Dni Gminy Turek”?

Które z wydarzeń pachnieć będzie imprezowiczom lepszą rozrywką oraz zanęci większymi atrakcjami? Tuliszków stawia na obchody bardziej rozłożone w czasie. Dzień 2 czerwca minie tam jako „Piłkarska sobota z Tulisią”, a zainteresowani będą mogli prześledzić szereg sportowych potyczek, po których przyjdzie czas na wieczorną dyskotekę. W niedzielę w amfiteatrze w parku pojawią się tacy wykonawcy, jak  Zespół „Tuliszkowiacy”, Mirek Jędrowski, DJ Catch UP, Ariall, Dados & Weah. Po biesiadzie i muzyce elektronicznej przyjdzie czas na hip-hop. Gwiazdą wieczoru będzie donGuralesko. „Dniom Tuliszkowa”  towarzyszy szereg imprez, np. wernisaże i wystawy oraz festyn rodzinny.

reklama

W przypadku Gminy Turek świętowanie potrwa jeden dzień. Wszyscy zainteresowani wydarzeniem będą musieli udać się w niedzielę 3 czerwca do parku przy bibliotece w Słodkowie. Na przybyłych gości czekają - począwszy od godz. 15:30 - takie atrakcje, jak turniej sołectw, występy kabaretu PAKA i grupy ABBA Song oraz pokaz Rewii Brazylijskiej. Gdy na tuliszkowską scenę około godz. 21:00 wejdzie poznański raper, w Słodkowie swój występ rozpocznie Gang Marcela czyli gwiazda muzyki country/pop. W ramach wydarzenia zorganizowany zostanie także Wiosenny Piknik TURa, a na terenie "Orlika" przy miejscowym gimnazjum trwać będą rozgrywki sportowe (godz. 10:00-12:00)

Szersze informacje na temat obu bezpośrednio konkurujących ze sobą w najbliższy weekend imprez można znaleźć na zamieszczonych poniżej plakatach.

AW

Podobne artykuły

Dni Tuliszkowa: Jadło od sołectw, atrakcje dla...

Dni Tuliszkowa: Jadło od sołectw, atrakcje dla...

16-06-2019
Dni Tuliszkowa 2019 oraz wiele innych ciekawych...

Dni Tuliszkowa 2019 oraz wiele innych ciekawych...

14-06-2019
Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu....

Boys oraz Sylwia Grzeszczak już w czerwcu....

20-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama