sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną płytą

Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną płytą - foto: www.facebook.com/ORBITALhardCORE
foto: www.facebook.com/ORBITALhardCORE 

Jedna Druga to turkowski raper, który od kilku lat działa w lokalnym środowisku hip-hopowym. Muzyk ma na swoim koncie kilka płyt oraz jeszcze więcej koncertów. Rok temu mogliśmy słyszeć go na Dniach Turku, gdzie wraz ze Świdrem rozgrzewali publiczność przed koncertami zaproszonych gwiazd. Teraz Jedna Druga wydał swój 3 solowy krążek pt. „A słowa ciałem się stały”.

- Trzecia płyta to będzie naprawdę eksplozja gatunkowa pod względem zarówno muzycznym jak i tekstowym – w ten sposób zapowiadał swoją nową płytę Jedna Druga, zachęcając do wsparcia jego zbiórki na portalu PolakPotrafi.pl. Zbiórka się powiodła, a płyta została wydana. Jeszcze w tym tygodniu ruszy konkurs, w ramach którego będziecie mogli wygrać to świeżutkie, hiphopowe wydawnictwo.

reklama

Już teraz utwory z „A słowa ciałem się stały” są regularnie dodawane na oficjalnym kanale YouTube rapera. Zachęcamy do słuchania tych niebanalnych kawałków oraz subskrybowania kanału.

Jedna Druga zaczął swoją przygodę z hip-hopem w 1999 r. Początkowo grał jako drugi członek składu o nazwie: "Wariant B". Kiedy zespół się rozpadł powstał koncept na solowe płyty wydawane pod pseudonimem Jedna Druga. W 2007 roku powstaje projekt Orbital HardCore, na którym gościnnie występuje "WzW Familia". Przez kolejne kilka lat powstawał przedziwny projekt pod nazwą "Orbital HardCore 2". Gościnnie wystąpili na nim "Świder i Demski", a za oprawę muzyczną odpowiadali m.in.: Fleczer, One Shot, Mitsonix.

Podobne artykuły

Hip-Hop Fest in Tour - Gramy dla Arka - coraz...

Hip-Hop Fest in Tour - Gramy dla Arka - coraz bliżej

17-02-2019
Hip - Hop Fest in Tour 2019

Hip - Hop Fest in Tour 2019 "Gramy Dla Arka...

27-01-2019
Pan Smek stworzył

Pan Smek stworzył "Mindset EP". "Nie ma gotowych...

18-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama