środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Zabawa na „chałTURze” już w piątek

Zabawa na „chałTURze” już w piątek  - Fot. Andrzej Marzuchowski / MDK w Turku
Fot. Andrzej Marzuchowski / MDK w Turku 

Można z uporem maniaka ograniczać się do słuchania niemieckiego techno czy skandynawskiego dark synth-popu, ale jest przecież jeszcze muzyka, która towarzyszy nam w wielu momentach naszego życia. Wesela, imprezy rodzinne i wydarzenia plenerowe nie obejdą się bez utworów lekkich, łatwych i przyjemnych, a zaprezentują je wraz z początkiem najbliższego weekendu zespoły podczas II Turkowskich Prezentacji Zespołów Weselnych.

Koncertowanie w dniu 15 czerwca rozpocznie się o godz. 18:00. Wydarzenie gościć będzie park Konstytucji 3-go maja  przy ul. Kościuszki. W roku ubiegłym w sceniczne szranki stanęło pięć kapel, a najlepszym zespołem grającym muzykę potocznie zwaną weselną uznany został RokersBand. O tym kto w tym roku sięgnie po laur zwycięstwa przekonamy się w piątek, ale juz teraz pewnikiem jest dobra zabawa przy znanych przebojach.

reklama

Prezentacje zespołów to nie jedyne atrakcje, czekające na widownię „chałTURy” 2012. Przed turkowską publicznością zaprezentuje się również Kapela KWB „Adamów”, a do kilku szczęśliwców trafią przeznaczone dla widzów nagrody.

Organizatorem II Turkowskich Prezentacji Zespołów Weselnych „chałTURa” 2012 jest Miejski Dom Kultury w Turku.

AW

Zabawa na „chałTURze” już w piątek  - Źródło: MDK w Turku

Podobne artykuły

Turek: Zabójczy strzał padł z parabellum

Turek: Zabójczy strzał padł z parabellum

22-03-2017
Turek: 48-latek nie żyje. Strzał z pistoletu...

Turek: 48-latek nie żyje. Strzał z pistoletu był...

21-03-2017
Jechał vectrą, miał 3,8 promila. Wydmuchał...

Jechał vectrą, miał 3,8 promila. Wydmuchał jeszcze...

09-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama