sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Zacznij ćwiczyć w Turkowskiej Strefie Rekreacji!

Zacznij ćwiczyć w Turkowskiej Strefie Rekreacji! - Fot. Iwan Beijes / www.sxc.hu
Fot. Iwan Beijes / www.sxc.hu 

W Polsce coraz większą popularność zyskuje forma aktywnego spędzania czasu, jaką jest nordic walking. Dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z treningiem z kijkami wyjątkową propozycję ma Marcin Derucki, na co dzień filar portalu Turek.net.pl, jednocześnie wykwalifikowany instruktor "marszu nordyckiego".

Turkowska Strefa Rekreacji to inicjatywa, która wyciśnie z turkowian siódme poty. Wedle wstępnych założeń, osoby zainteresowane udziałem w tej akcji będą spotykac się raz na dwa tygodnie, począwszy od 8 września. Na dzień ten zaplanowano spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Parku im. Żerminy Składkowskiej. W owym pierwszym treningu z Marcinem Deruckim wziąć może udział każda pełnoletnia osoba, bez barier zdrowotnych do uprawiania marszu, posiadająca kijki do nordic walking oraz pragnąca poznać prawidłowe techniki marszu i chcąca poświęcić ok. 1,5 godziny na poprawienie swojej kondycji.

reklama

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach Turkowskiej Strefy Rekreacji wcześniej skontaktować się z prowadzącym zajęcia – email: marcin@turek.net.pl, tel. 787 77 74 72. Chętni proszeni są o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Liczba miejsc jest ograniczona, a zajęcia są w całości bezpłatne.

Osoby chcące zabrać się za swą kondycję na poważnie, mają również szanse na wygranie dwóch karnetów do Fitness Planet (8 wejść, do wykorzystania do 30 września). Te zostaną rozlosowane wśród osób, które udzielą odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób najczęściej aktywnie wypoczywasz? Jeden z karnetów rozlosowany zostanie wśród osób, które odpowiedzą, pisząc na adres: konkurs@turek.net.pl, na drugi mają szansę facebookowicze, którzy podzielą się swymi uwagami w tej materii odwiedzając fanpage Turkowskiej Strefy Rekreacji. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałkowy wieczór, 27 sierpnia. Karnety będzie można odebrać w siedzibie redakcji naszego portalu.

Rodząca się w naszym mieście inicjatywa, jaką jest Turkowska Strefa Rekreacji ma na celu promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia poprzez wspólne uprawianie nordic walking w jego poprawnej formie. W przyszłości planowe jest prowadzenie zajęć z joggingu oraz innych form rekreacji ruchowych. Patronat merytoryczny nad inicjatrywą objął klub Fitness Planet w Turku.

Jednocześnie przypominamy o zajęciach trwających w ramach Tur Walking 2012

reklama

AW

Podobne artykuły

Aktywna sobota w Celestynach.

Aktywna sobota w Celestynach. "Malanowska Jesień" w...

27 wrz.
Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

3 sierp.
Uzależniony od ruchu. Aleksander Grzegorzewski...

Uzależniony od ruchu. Aleksander Grzegorzewski...

30 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama