niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zostań offroadowym Mikołajem!

Zostań offroadowym Mikołajem!
 

W tym roku po raz kolejny odbędzie się Ogólnopolska Terenowa Integracja „Dla Choinki” Polskie4x4.pl, a w tę zacną inicjatywę włącza się znów Stowarzyszenie „Tur 4x4”. Choć do grudnia pozostało jeszcze nieco czasu, a szczegółowy przebieg imprezy jest dopiero planowany, to już dziś Organizatorzy poszukują sponsorów, lokalnych przedsiębiorców i innych ludzi dobrej woli, gotowych wesprzeć to charytatywne wydarzenie.

„Dla choinki”, organizowane na terenie powiatu tureckiego jest elementem całej serii imprez, rozegranych równocześnie w różnych częściach Polski. Jak pamiętają nasi Czytelnicy, w grudniu ubiegłego roku spod jednego z turkowskich marketów wyruszyły 42 załogi: 14 samochodów w klasie turystycznej, 4 quady extrem oraz 24 samochody w klasie extrem. Kierowcy przemknęli przez Gminę Turek, a główną areną zmagań były okolice Brudzewa. Tam offroadowcy walczyli z terenowymi przeszkodami aż do zachodu słońca, a najlepsi otrzymali nagrody i okolicznościowe puchary.

reklama

Rzecz jasna nie indywidualne zwycięstwa były najważniejsze. W dniu 16 grudnia 2011r. członkowie Stowarzyszenia "Tur 4x4" odwdzięczyli się za gościnę i wręczyli podopiecznym Gminnego Ośrodka Kultury w Brudzewie 100 paczek ze słodyczami. Dzień później panowie udali się do kolejnych 50 najmłodszych mieszkańców tej gminy, aby obdarować ich świątecznymi podarkami. Z kolei w 2010 roku cały dochód z rajdu przeznaczony został dla Domu dla Dzieci i Młodzieży w Turku.

Jak można przyłączyć się do akcji „Dla choinki”? Rzecz jasna Organizatorzy z otwartymi rękami powitają wszystkich, którzy to szlachetne działanie zdecydują się wesprzeć jako sponsorzy. Warto także wziąć udział w rajdzie, z którego wpisowe również zasili zbiórkę pieniędzy. Wszelkie "namiary" na osoby odpowiedzialne za wydarzenie można znaleźć na stronie www.tur4x4.pl.

AW

Podobne artykuły

Mikołajkowy Tur4x4 obdarował dzieciaki ze szpitala

Mikołajkowy Tur4x4 obdarował dzieciaki ze szpitala

06-12-2016
Wideo: V Rajd Choinkowy dla Ismenki

Wideo: V Rajd Choinkowy dla Ismenki

07-12-2015
Offroadowcy pokonali przeszkody i pomogli...

Offroadowcy pokonali przeszkody i pomogli Ismence Bąk

07-12-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama