czwartek 08 grudnia 2022

Delfiny, Marii, Wirginiusza

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Umowa partnerska ZSR CKP z Komendą Wojewódzką Policji już podpisana

Umowa partnerska ZSR CKP z Komendą Wojewódzką Policji już podpisana - Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich
Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich 

W dniu 19 października 2012 roku nastąpiło uroczyste podpisanie Umowy Partnerskiej, dzięki której klasy mundurowe w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich zostały objęte patronatem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Umowę patronacką sygnowali Wielkopolski Komendant Wojewódzki w Poznaniu nadinsp. Krzysztof Jarosz oraz Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich Sławomir Kosobudzki, któremu towarzyszyła trójka uczniów klas pierwszych LO o profilu "Bezpieczeństwo publiczne": Patrycja Czekała, Łukasz Mikołajczyk i Dominik Kwiatkowski.

reklama

Umowa patronacka zapewnia wsparcie dydaktyczne ze strony Policji dla klas o profilu policyjnym. Przygotowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu program ramowy oferuje wkład edukacyjny Policji w kształcenie uczniów na poziomie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Program zawiera specjalistyczne wykłady i ćwiczenia praktyczne, zwiedzanie Sali Tradycji, jak również działalność społeczną i udział w warsztatach stacjonarnych w Kiekrzu. Przewidywany jest także trening sportowy i rozmowa z psychologiem na koniec szkoły jako przygotowanie do testów dla kandydatów na policjantów. Ponadto KWP w Poznaniu zorganizuje Wielkopolską Olimpiadę Kadetów Policji, gdzie reprezentanci uczniów z klas o profilu policyjnym, objętych Umowami Partnerskimi, będą mogli podjąć rywalizację.

Materiał prasowy ZSR CKP w Kaczkach Średnich

Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich2
Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich3
Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich4
Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich5
Źródło: ZSR CKP w Kaczkach Średnich6

Podobne artykuły

Spełnione marzenie profesora Panfila. Umowa na...

Spełnione marzenie profesora Panfila. Umowa na...

6 grudz.
180 stypendiów dla najzdolniejszej młodzieży....

180 stypendiów dla najzdolniejszej młodzieży....

6 grudz.
Bitwa na smaki! W sobotę w Kaczkach gospodynie...

Bitwa na smaki! W sobotę w Kaczkach gospodynie...

14 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama