piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

TS ma nowe władze

TS ma nowe władze - Źródło: Biuro senatorskie Ireneusza Niewiarowskiego
Źródło: Biuro senatorskie Ireneusza Niewiarowskiego  

W grudniu wiele osób, instytucji i stowarzyszeń przymierza się do czynienia pewnych podsumowań, lecz jest to także doskonały moment, by np. wejść w kolejny etap działalności. Przykładowo członkowie Towarzystwa Samorządowego w poniedziałek wybrali m.in. prezesa i Zarząd swego stowarzyszenia.

Decyzje takie zapadły podczas zjazdu wojewódzkiego TS. Ten odbył się w dniu 17 grudnia w Koninie. Wydarzenie było okazją  do podsumowania 4-letniej działalności Towarzystwa, ale nie tylko. Był to również moment wyboru władz. Nowym (lecz dawnym) prezesem Towarzystwa Samorządowego został ponownie Ireneusz Niewiarowski. Z kolei od teraz Zarząd TS tworzyć będą: Jan Nowak, Maria Nowak, Mirosław Mękarski, Andrzej Operacz, Urszula Polewska, Tadeusz Słodkiewicz i Halina Wesołowska. Pracami w Komisji Rewizyjnej zajmą: Tomasz Nuszkiewicz, Katarzyna Szczap i Stanisław Urbaniak.

reklama

Wybór władz to nie jedyne zadanie, jakim zajęli się uczestnicy zjazdu wojewódzkiego TS. 61 delegatów podjęło np. uchwałę o wydaniu książki, a okazją ku stworzeniu tej wyjątkowej publikacji jest 20-lecie TS, które będzie można świętować już za dwa lata.

Opracował:AW

Podobne artykuły

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo...

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo Samorządowe...

28-06-2019
Malanów: Były sekretarz Adamek triumfuje, ale...

Malanów: Były sekretarz Adamek triumfuje, ale do...

08-03-2017
Uczniowie SP 1 wyróżnieni w finale

Uczniowie SP 1 wyróżnieni w finale "Listu do Ojca"

08-09-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama