sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Dla kogo miejskie pieniądze?

Dla kogo miejskie pieniądze? - Źródło: sxc.hu / Marcin Rolicki
Źródło: sxc.hu / Marcin Rolicki 

Wiadomo już, jakie działania propagujące kulturę fizyczną i dbałość o zdrowie wsparte zostaną środkami z budżetu miasta Turku. Czyje pomysły i inicjatywy znalazły największe uznanie w oczach urzędników, za którym pójdą konkretne kwoty?

W tym tygodniu ogłoszone zostały wyniki "Otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w roku 2013 w zakresie kultury fizycznej i ochrony zdrowia ". W ramach działania „Organizacja zajęć i imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych” wsparcie finansowe otrzymają 3 podmioty. Rozdysponowanie niewielkich kwot wygląda następująco:

reklama

900 zł dla Międzyszkolnego Klubu Sportowego przy MOS na zadanie„Organizacja zajęć i imprez sportowo -rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych”,

600 zł dla Turkowskiego Klubu Karate na zadanie „Ferie z Turkowskim Klubem Karate”,

500 zł dla LKS „Maraton” na zadanie „Organizacja zajęć i imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych".

reklama

Większe pieniądze wesprą ochronę zdrowia w formie przeciwdziałania alkoholizmowi. Stowarzyszeniu Świetlic Profilaktyczno-Wychowawczych ,,Azyl” - na zadanie o nazwie "Prowadzenie świetlic profilaktyczno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży z rodzin z problemem alkoholowym" - przydzielono kwotę dotacji w wysokości 90 000 zł.

W ramach działania „Organizacja zajęć sportowo-rekreacyjnych z udziałem dzieci i młodzieży z rodzin z problemem alkoholowym w okresie ferii zimowych i letnich" na pieniądze mogą liczyć: Miejski Klub Sportowy ,,TUR” Turek - 3 000 zł, Międzyszkolny Klub Sportowy przy MOS -2 500 zł, Klub Sportów i Sztuk Walk - 2 500 zł, Ognisko Statutowe TKKF ,,Tęcza” -  2 500 zł i Stowarzyszenie Świetlic Profilaktyczno-Wychowawczych ,,Azyl” - 1 500 zł.

AW
Więcej na stronie: bip.miastoturek.pl

Podobne artykuły

Mieszkaniec Turku wygrywa ekstremalny Maraton...

Mieszkaniec Turku wygrywa ekstremalny Maraton...

09-12-2019
Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad...

Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad 9500 zł

23-11-2019
Bieg Sylwestrowy już w poniedziałek! Pobiegaj w...

Bieg Sylwestrowy już w poniedziałek! Pobiegaj w...

28-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama