wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Razem w Nowym 2013 Roku

Razem w Nowym 2013 Roku
 

W sobotni wieczór 12 stycznia 2013 r. w restauracji „Piwniczna” kilkudziesięciu członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej z terenu powiatu tureckiego uczestniczyło w corocznym spotkaniu noworocznym. Na zaproszenie przybył m.in. Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Leszek Wojtasiak oraz poseł na Sejm RP Tomasz Nowak.

Od toastu i tradycyjnych życzeń na Nowy Rok spotkanie rozpoczął gospodarz Dariusz Młynarczyk – przewodniczący PO w powiecie tureckim. Życzenia do zebranych skierował również Wicemarszałek Leszek Wojtasiak. Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego odwiedził nasze miasto dopiero po raz drugi, ale w swoim wystąpieniu stwierdził, że Turek jest miastem przyjaznym i otwartym, w związku tym obiecał być u nas częstszym gościem.

reklama

Noworoczne spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania działalności tureckiej struktury PO. Podczas spotkania miało miejsce miłe wydarzenie, przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wręczyli Dariuszowi Młynarczykowi odznakę „Przyjaciel Dzieci” za czynne wspieranie ich działalności. 

Uroczystość była okazją do rozmów, dyskusji i wymiany poglądów wśród zebranych.

Mirosława Śmigaszewska
Przewodnicząca Koła Miejskiego PO w Turku

2
3

Podobne artykuły

Wideo: Dzień Samorządu Terytorialnego z...

Wideo: Dzień Samorządu Terytorialnego z życzeniami...

27-05-2020
Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

04-05-2020
Wideo: Życzenia Społeczności ZSR w Kaczkach Śr

Wideo: Życzenia Społeczności ZSR w Kaczkach Śr

21-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama