czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Spędzają czas na wspólnym czytaniu

Spędzają czas na wspólnym czytaniu
 

Od października 2012 r. ostatnie środy miesiąca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej zarezerwowane są dla dzieci oraz rodziców, którzy włączyli się do akcji głośnego czytania zorganizowanego pod hasłem „Rodzinne czytanie”. Propozycja biblioteki to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu wolnego.

Spotkania mają zachęcić rodziców (opiekunów) do systematycznego czytania dzieciom w domu. Na podstawie frekwencji zostanie wyłoniona Najaktywniejsza Rodzina, którą podczas majowego Tygodnia Bibliotek Organizator uhonoruje zestawem książek dla dzieci.

reklama

Minione spotkanie odbyło się dnia 30 stycznia w sali imprez MiPBP, specjalnie na tę okazję udekorowaną maskotkami i postaciami z bajek. Po przeczytaniu kilku tekstów dzieciom, rodzice mieli okazję do rozmowy na temat wychowania, roli czytania i oglądania telewizji w codziennym życiu oraz wymiany doświadczeń.

Do akcji „Rodzinne czytanie” przyłączyć się można w dowolnym miesiącu. Przed nami jeszcze trzy spotkania, najbliższe 27 lutego 2013 r. Serdecznie zapraszamy!

Emilia Kaźmierczak/MiPBP w Turku

Spędzają czas na wspólnym czytaniu

Podobne artykuły

O bibliotecznym bezsensie i ścigającym mieście...

O bibliotecznym bezsensie i ścigającym mieście na...

17-04-2015
Kiedy przemoc rodzi przemoc

Kiedy przemoc rodzi przemoc

25-11-2014

"Życie jest piękne"

17-11-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama