Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Jasak ostrzegał, inni nie słuchali

Jasak ostrzegał, inni nie słuchali
 

„A nie mówiłem?” - wydaje się, że ten znany frazes może teraz wypowiedzieć radny miejski Jasak.  Ów samorządowiec zwrócił naszą uwagę na to, że już kilka lat temu ostrzegał przed powierzeniem szpitala Bogdanowi Kawce, dopytywał także Donalda Tuska o jego stanowisko w sprawie związków partnerskich.

Dowodem na to, że Jasak był zdeklarowanym wrogiem powrotu Kawki do SP ZOZ jest treść ulotki, której skan nadesłał do nas samorządowiec. Ta pojawiła się przed wyborami samorządowymi w 2010 roku. Mogliśmy w niej przeczytać o tym, że: „Kawka już rządził szpitalem z nominacji kolegów z Towarzystwa Samorządowego. Wówczas sukcesywnie tą placówkę zadłużano”.

reklama

Radny miejski wskazał też naszej redakcji, z jaką dozą ostrożności należy podchodzić do słów obecnego premiera. We jego ulotce przedwyborczej sprzed kilku lat pojawiło się zdjęcie, na którym można było ujrzeć Dariusza Jasaka dyskutującego z Donaldem Tuskiem. Do takiego wydarzenia doszło w dniu 18 listopada 2004 roku, kiedy to ówczesny przewodniczący Platformy Obywatelskiej i wicemarszałek Sejmu pojawił się w Turku. Według radnego Jasaka, obecny premier zapytany wówczas przez niego (wówczas LPR'owca) o kwestię związków partnerskich odpowiedział, że jestem przeciw, stawia na normalność, na rodzinę.

–  Jak jest dziś? Wszyscy wiemy –  pisze do nas Dariusz Jasak.

AW

ulotka - 2006r.2
ulotka - 2010r.3
ulotka - 2006r.4

Podobne artykuły

Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z...

Helikopter wezwany do użądlonego mężczyzny z Kaczek...

11 lip.
Tragedia na Jeziorsku. Ciężki stan uratowanej...

Tragedia na Jeziorsku. Ciężki stan uratowanej...

24-08-2021
Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje...

Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje 8-letnie...

01-07-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama