poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Powymieniaj się na SWAP PARTY!

Powymieniaj się na SWAP PARTY! - Źródło: sxc.hu
Źródło: sxc.hu 

Jesteś znudzona konwencjonalnymi imprezami? Zakręcony Żelu szykuje dla Ciebie kolejne, alternatywne wydarzenie, które nie pozwoli Ci się nudzić! Otóż nadchodzi pierwsza edycja SWAP PARTY!

Jeśli masz w szafie przynajmniej kilka rzeczy, których nie miałaś na sobie od wielu miesięcy, to znaczy, że powinnaś się wybrać na Swap Party w Turku! Zamiast kupować kolejne ciuchy, lepiej zamień te, które zalegają w garderobie. Przy okazji pobawisz się przy muzyce granej przez Konrada Stasiaka, i może weźmiesz udział w konkursie z prezentami od Biżuterianki.

reklama

Zasady są proste: na imprezę do pubu 69 przynieś rzeczy, których nie używasz - ciuchy, buty, torebki, biżuterię, ale też perfumy, które są nietrafionym prezentem od byłego narzeczonego, albo kosmetyki niedopasowane do twojej cery.

Dla kogoś innego mogą okazać się przedmiotami, których właśnie szukali. Ważne jest jednak, żeby rzeczy były w dobrym stanie, były ciekawe i modne, a kosmetyki niezużyte. W zamian możesz pobuszować w cudownościach, które podarowali inni.

Z założenia wymiana odbywa się bezgotówkowo, ale dopuszczalne są wyjątki. Jeśli ciuch jest wyjątkowo drogi, wtedy możesz go odsprzedać, ale przyjmuje się, że cena nie powinna przekroczyć 100 zł. Pamiętaj, że Swap Party to nie targowisko. Tutaj nie chodzi tylko o pozbycie się nielubianych rzeczy i zaopatrzenie w nowe, ale przede wszystkim o zabawę z przebierankami i miłe spędzenie czasu.

reklama

Jeśli myślisz, że na Swap Party zarobisz pozbywając się starych rzeczy, to w ogóle nie wybieraj się na tę imprezę.

Możesz wrzucić zdjęcia swoich rzeczy na wymianę, korzystając ze ściany wydarzenia.

Powymieniaj się na SWAP PARTY!

Podobne artykuły

Zakaz handlu na targowisku w Tuliszkowie -...

Zakaz handlu na targowisku w Tuliszkowie -...

12 maj.
Wymiana koszy ulicznych w Turku

Wymiana koszy ulicznych w Turku

03-04-2019
Już w niedzielę: Dzień Korbola w Potworowie

Już w niedzielę: Dzień Korbola w Potworowie

15-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama