niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Zostań (współ)wydawcą płyty Alter Etno

Zostań (współ)wydawcą płyty Alter Etno - Milena Chypś, foto: MD
Milena Chypś, foto: MD 

Z przyjemnością przyłączamy się do apelu naszych kolegów z tygodnika Echo Turku o finansowe wsparcie wydania pierwszego krążka zespołu Alter Etno. Wystarczy jedynie 2200 zł, aby materiał powstający przez trzy ostatnie lata został uwieczniony na płycie.

Wokalistką Alter Etno jest Milena Chypś – turkowianką mieszkająca na co dzień w Warszawie. Mirunę, bo tak Milenę nazywają przyjaciele, można było usłyszeć w takich projektach muzycznych, jak Lejdis bez Gentlemen lub Panny z Turku.

reklama

Jak czytamy na portalu polakpotrafi.pl, Alter Etno tworzy grupa ludzi z różnych zakątków Polski, których połączyło zamiłowanie do muzyki folkowej. Muzycy, kierując się mottem "zaadoptować obcość - to ona inspiruje” fascynują się klimatami irlandzkimi, bałkańskimi, hiszpańskimi, portugalskimi, a także Polskimi i Meksykańskimi.

Posłuchajcie zresztą sami

reklama

Jak wesprzeć Milenę i jej przyjaciół? Wystarczy wejść na stronę PolakPotrafi.pl, i odnaleźć podstronę projektu Alter Etno. Tam znajdziecie opis różnych form wsparcia zespołu. Możemy wpłacić już 2 zł, w zamian zyskując możliwość dostania „buziaka w czółko od wybranego członka zespołu”. Można również wpłacić 1500 zł „kupując” możliwość organizacji koncertu w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu w promieniu 50 km od Warszawy.

- Jeśli Wasza hojność drodzy Darczyńcy, poniesie Was w stronę wsparcia naszego projektu, powyżej kwoty, o którą tu aplikujemy, nie opierajcie się jej, pięknie Was o to prosimy – piszą członkowie Ater Etno.
 

Zobacz również: Fragment koncertu Alter Etno na tegorocznej Gali Noworocznej

Zostań (współ)wydawcą płyty Alter Etno

Podobne artykuły

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn

Szatnia na medal dla gminy Kawęczyn

16 lip.
Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów...

Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów już...

15 lip.
Wideo: Trwa budowa farmy wiatrowej w Przykonie...

Wideo: Trwa budowa farmy wiatrowej w Przykonie przez...

12-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama