niedziela 07 czerwca 2020

Ariadny, Jarosława, Roberta

reklama

Zostań (współ)wydawcą płyty Alter Etno

Zostań (współ)wydawcą płyty Alter Etno - Milena Chypś, foto: MD
Milena Chypś, foto: MD 

Z przyjemnością przyłączamy się do apelu naszych kolegów z tygodnika Echo Turku o finansowe wsparcie wydania pierwszego krążka zespołu Alter Etno. Wystarczy jedynie 2200 zł, aby materiał powstający przez trzy ostatnie lata został uwieczniony na płycie.

Wokalistką Alter Etno jest Milena Chypś – turkowianką mieszkająca na co dzień w Warszawie. Mirunę, bo tak Milenę nazywają przyjaciele, można było usłyszeć w takich projektach muzycznych, jak Lejdis bez Gentlemen lub Panny z Turku.

reklama

Jak czytamy na portalu polakpotrafi.pl, Alter Etno tworzy grupa ludzi z różnych zakątków Polski, których połączyło zamiłowanie do muzyki folkowej. Muzycy, kierując się mottem "zaadoptować obcość - to ona inspiruje” fascynują się klimatami irlandzkimi, bałkańskimi, hiszpańskimi, portugalskimi, a także Polskimi i Meksykańskimi.

Posłuchajcie zresztą sami

reklama

Jak wesprzeć Milenę i jej przyjaciół? Wystarczy wejść na stronę PolakPotrafi.pl, i odnaleźć podstronę projektu Alter Etno. Tam znajdziecie opis różnych form wsparcia zespołu. Możemy wpłacić już 2 zł, w zamian zyskując możliwość dostania „buziaka w czółko od wybranego członka zespołu”. Można również wpłacić 1500 zł „kupując” możliwość organizacji koncertu w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu w promieniu 50 km od Warszawy.

- Jeśli Wasza hojność drodzy Darczyńcy, poniesie Was w stronę wsparcia naszego projektu, powyżej kwoty, o którą tu aplikujemy, nie opierajcie się jej, pięknie Was o to prosimy – piszą członkowie Ater Etno.
 

Zobacz również: Fragment koncertu Alter Etno na tegorocznej Gali Noworocznej

Zostań (współ)wydawcą płyty Alter Etno

Podobne artykuły

Wideo: Trwa budowa farmy wiatrowej w Przykonie...

Wideo: Trwa budowa farmy wiatrowej w Przykonie przez...

12-09-2019
Grand Prix dla

Grand Prix dla "Jedyneczki" w projekcie "Zdrowo jem,...

10-09-2019
Gminy: Brudzew, Dobra i Przykona z...

Gminy: Brudzew, Dobra i Przykona z dofinansowaniem w...

22-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama