piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

8°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Dworzec podziała jeszcze chwilę

Dworzec podziała jeszcze chwilę
 

Osoby korzystające z usług turkowskiego PKS-u z niepokojem wypatrują momentu końca funkcjonowania dworca, szczególnie z racji mroźnej wiosny. Na szczęście ta chwila nieco się odwlecze.

Mieszkańcy Turku i okolic mieli powody obawiać się tego, że kres funkcjonowania przybytku nadejdzie już w ten weekend. – Odnośnie wyburzenia - ja zwrócę uwagę na to, że spółka ma obowiązek opuszczenia terenu do dnia 31 marca 2013 roku i to mamy wpisane w akcie notarialnym sprzedaży – mówił prezes PKS-u w grudniu ubiegłego roku podczas sesji Rady Miejskiej. Tak się jednak nie stanie.

reklama

Z informacji, jakie naszej redakcji przekazał Roman Skonieczny, niesprzyjająca aura spowoduje lekki „poślizg”. Turkowskiemu przewoźnikowi udało się porozumieć z firmą, która zakupiła teren i znajdującą się na nim nieruchomość, dzięki czemu PKS ma w tym momencie czas na przenosiny do dnia 20 kwietnia. Jeśli zima „odpuści”, a stosowne działania (przeprowadzka pracowników, tworzenie stanowisk  przyjazdów i odjazdów autobusów itd.) będą przebiegały bez przeszkód, to prawdopodobnie PKS będzie mógł rozpocząć funkcjonowanie w nowej formie począwszy od dnia 14 kwietnia.

Gdy tylko znane będą dokładne i pewne informacje, dotyczące zmienionych zasad odprawy pasażerów, redakcja Turek.net.pl poinformuje o tym Czytelników.

AW

Podobne artykuły

Procedura sprzedaży

Procedura sprzedaży "domu dziecka" trwa. Roszczeń...

30-05-2017
Chcą sprzedać były Dom Dziecka. Ktoś go kupi i...

Chcą sprzedać były Dom Dziecka. Ktoś go kupi i...

28-02-2017
Szadów: wpadła do rowu i uderzyła w drzewo

Szadów: wpadła do rowu i uderzyła w drzewo

27-08-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama