środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Kto wygrał wejściówki na Behavior?

Kto wygrał wejściówki na Behavior?
 

W najbliższą sobotę do Pubu 21 wpadnie zespół Behavior, słynący głównie z dobrze wszystkim znanej ścieżki dźwiękowej z „Włatców Móch”. Jeden z naszych Czytelników zgarnął podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Osoby które chciałyby za „free” ujrzeć w akcji zespół Behavior – który tworzą Patryk „Xavier” Leśniarek, Iwar Romanek, Piotr „Krzywd” Krzykwa, Jarek „Yar” Czernichowski, Michał Lasota –  musiały odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się album, z którego pochodzi utwór "Guantanamo", znany z czołówki "Włatców Móch"? Spośród osób, które do nas napisały wylosowany został Mateusz Chudecki.

reklama

Zespół Behavior powstał we Wrocławiu w 1999 roku na bazie kolaboracji muzyków rockowego zespołu Karuzela oraz hiphopowej Strefy Wrzutu (SWMC). Na przełomie roku 2004 i 2005 ukazało się pierwsze EP zespołu pod tytułem „Fort Polio”, a w 2007 roku światło dzienne ujrzało kolejne wydawnictwo zespołu "PRO100". Od roku 2008 Behavior skupił się na działalności koncertowej, konsekwentnie pracując nad powstaniem nowych piosenek. Zespół koncertuje w całej Polsce, zarówno na scenach klubowych, jak i uczestnicząc w imprezach plenerowych i festiwalowych.

Bilety na występ Bahavior w cenie 15 zł można nabyć w Pubie 21. W cenie biletu płyta zespołu. Koncert rozpocznie się 13 kwietnia o godzinie 19:00, oczywiście w Pubie 21.

Opracował: AW

Podobne artykuły

Zakończenie sezonu foodtruckowego w Turku....

Zakończenie sezonu foodtruckowego w Turku. Smaczne...

14 wrz.
Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną...

Słowa stały się ciałem. Jedna Druga z kolejną płytą

21-05-2018
Czy słowo stanie się ciałem? Lub przynajmniej...

Czy słowo stanie się ciałem? Lub przynajmniej płytą?

14-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama