sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Wygraj bilety do Cyrku Korona

Wygraj bilety do Cyrku Korona
 

W najbliższy czwartek do naszego miasta zawita Cyrk Korona ze swoim nowym spektaklem „Fabryka Śmiechu”. W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć magiczny świat Cyrku Korona Turek.net.pl ma pewną propozycję. Nie ma oczywiście nic za darmo – aby otrzymać 5 bezpłatnych dwuosobowych zaproszeń na widowisko, należy uruchomić szare komórki i na adres konkurs@turek.net.pl nadesłać odpowiedź na jakże jednak proste pytanie:

reklama

Chciałbym/łabym zobaczyć show Cyrku Korona, ponieważ...

Na maile (zatytułowane "Cyrk Korona") czekamy do 10 kwietnia, czyli do jutra, do godziny 12:00. Prosimy również o podanie kontaktowego numeru telefonu oraz swojego imienia i nazwiska. Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe wykorzystane będą przez redakcję portalu Turek.net.pl jedynie w celu poinformowania zwycięzców o sposobie odbioru biletu. Spośród osób które napiszą do nas, wylosowana zostanie piątka szczęśliwców. O rozstrzygnięciu powiadomimy na łamach naszego portalu tego samego dnia.

Po ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "Niech Żyje Cyrk!", Cyrk Korona we współpracy z  najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "Fabryka Śmiechu".

Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. Na scenie królują  kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz  sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

reklama

Mieszkańcy miasta i okolic będą mogli podziwiać artystów w dniu 11 kwietnia na terenie OSiR-u (ul. Armii Krajowej), począwszy od godz. 17:00. 

Bilety: www.cyrk-korona.com.pl
Info: www.facebook.com/cyrkkorona

2
3
4
5

Podobne artykuły

Jumpbox, roll-in, bank ramp, wall-ride i mini...

Jumpbox, roll-in, bank ramp, wall-ride i mini rampa....

6 lip.

"Urodzinowo Bajkowo" - Cyrk Korona z jubileuszową...

25 kw.
Wideo: Podpalenie samochodu na Armii Krajowej....

Wideo: Podpalenie samochodu na Armii Krajowej....

18-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama