czwartek 24 października 2019

Arety, Marty, Marcina

reklama
Wzorek

ZSR: Spływ kajakowy uczniów klas mundurowych

ZSR: Spływ kajakowy uczniów klas mundurowych
 

Pięknym przedłużeniem wakacji był dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich spływ rzeką Wartą. Ze słonecznej pogody i uroków rzeki skorzystało grupa uczniów z klas mundurowych, którzy po lekcjach spakowali podręczny bagaż, by wspólnie spędzić popołudnie.

Spływ rozpoczynał się w Księżych Młynach za progami, które mogłyby sprawić trudność przy tak niskim poziomie rzeki, a kończył przy uniejowskich termach. Po krótkim szkoleniu na temat bezpieczeństwa na wodzie i zasad kajakarstwa, młodzież ruszyła na wodę. Warta jest rzeką spokojną, pozbawioną przeszkód, łatwą dla osób, które dopiero zaczynają swą przygodę z kajakiem.

reklama

W spływie uczestniczył również dyrektor szkoły Sławomir Kosobudzki, nauczycielka geografii Ewa Pietrzak i organizatorzy spływu - pani Monika Gomółka z mężem, w roli kierowcy świetnie sprawdził się pan Dariusz Jasak. Organizatorzy zapowiadają kontynuację spływów.

Na zdjęciach uczniowie kl. II LO o profilu „Bezpieczeństwo publiczne”: Marlena Łukasik, Kamila Łukasik, Weronika Dęga, Kamil Zych, Łukasz Mikołajczyk, Kamil Jaroma, Dawid Graczyk, Piotr Kowalski.

mat. prasowy

Podobne artykuły

Rok szkolny 2019/2020 w Zespole Szkół...

Rok szkolny 2019/2020 w Zespole Szkół Rolniczych CKP...

2 wrz.
Obchody 100. rocznicy powstania Policji...

Obchody 100. rocznicy powstania Policji Państwowej w...

12 czerw.
Majówka Powiatu Tureckiego. Cały dzień pełen...

Majówka Powiatu Tureckiego. Cały dzień pełen atrakcji

8 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama