piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Club Metaxa: będą bawić się z D-Bomb

Club Metaxa: będą bawić się z D-Bomb
 

Wszyscy fani muzyki klubowej na pewno ucieszą się, że Club Metaxa po raz kolejny organizuje imprezę z gwiazdami tego gatunku. Już 11 października w lokalu będzie można pobawić się przy muzyce grupy D-Bomb.

Podczas imprezy, która odbędzie się w przyszły piątek, zagrają Dj Mavi oraz wspomniany D-Bomb, który od działa od 1996 roku, osiągając liczne sukcesy. W 1999 r. grupę nagrodzono Dance Music Award. W lutym tego roku zespół wydał ósmą już płytę zatytułowaną „Lubię kiedy”.

reklama

Obecnie D-Bomb tworzy trio, znane z takich hitów jak „Mamy weekend”, „Do szaleństwa”, „Powiedz mi co czujesz” czy „Lubię kiedy”. Tworzą muzykę z pogranicza disco polo, dance i techno, przyciągając tłumy na swoje koncerty.

Do klubu zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 20 lat. Na wejściu obowiązuje selekcja. Bilety kosztować będą 10 zł. Lokal czynny w godzinach 21.00- 4.00, z możliwością telefonicznej rezerwacji stolików. Na pewno będzie to okazja, żeby poszaleć na parkiecie w dobrym towarzystwie.

reklama

M.A.

Podobne artykuły

Wracają Dni Malanowa! Zagrają Łzy, D-Bomb i...

Wracają Dni Malanowa! Zagrają Łzy, D-Bomb i Krywań!

08-06-2016
Club Metaxa: Donatan i Cleo pokażą swoją...

Club Metaxa: Donatan i Cleo pokażą swoją "Słowiańską...

07-01-2014
Kamil Bednarek przełożył koncert

Kamil Bednarek przełożył koncert

04-11-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama