Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Powiesili burmistrza i dyrektora PGKiM

Powiesili burmistrza i dyrektora PGKiM
 

Ostatnimi dniami głośna jest sprawa Ryszarda Bartosika, który objął stanowisko dyrektorskie w PGKiM, już trzecie w tym przedsiębiorstwie. W dniu wczorajszym na słupach ogłoszeniowych pojawiły się plakaty nawiązujące do tej sytuacji.

Treścią plakatów jest ironiczne pytanie skierowane do Burmistrza Miasta Turku, Zdzisława Czapli, co sądzi o awansie lokalnego lidera PiS na nowo utworzone stanowisko w spółce miejskiej. Anonimowy autor sugeruje, że nowe stanowisko dyrektora to dla mieszkańców miasta wyższe podatki.

reklama

Podczas niedzielnej konferencji Ryszard Bartosik tłumaczył, iż nie jest to stanowisko polityczne, finansowane z podatków, ale opłacane z funduszy PGKiM, które jako przedsiębiorstwo usługowe zarabia i posiada własne, niezależne środki finansowe.

Póki co autor lub autorzy plakatów nie wyszli z cienia. Niejasności związane z okolicznościami awansu Ryszarda Bartosika także nie zostały rozwiane.

M.A.

Podobne artykuły

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy...

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

10 czerw.
Skromne obchody Dnia Strażaka 2021 w PSP Turek....

Skromne obchody Dnia Strażaka 2021 w PSP Turek....

19 maj.
Ruszają prace na Wyszyńskiego. Podpisano umowę...

Ruszają prace na Wyszyńskiego. Podpisano umowę na...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama