niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Wyprawa charytatywa na Kilimandżaro z senatorem

Wyprawa charytatywa na Kilimandżaro z senatorem
 

24 września w Warszawie odbyła się konferencja prasowa dotycząca wyprawy charytatywnej na Kilimandżaro ,,Parlament na szczyt dla dzieci".

Wyprawa odbędzie się w dniach od 22 stycznia do 3 lutego przyszłego roku. Każdy z parlamentarzystów sam zapłaci za swój udział w wyprawie, natomiast Ci co zechcą wesprzeć cel charytatywny będą wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto beneficjenta. Beneficjentami wyprawy będą dzieci walczące z chorobą nowotworową - podopieczni Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" , dzieci w śpiączce - podopieczni Fundacji ,,Akogo?". oraz podopieczni Fundacji Polsat. Fundacje stworzyły specjalne konto, na które można wpłacać pieniądze PLUS BANK SA o/ Warszawa 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555 z dopiskiem ,,Parlament na szczyt".

reklama

Udział w wyprawie potwierdziło 15 parlamentarzystów, w tym senator I. Niewiarowski.

materiał prasowy

Wyprawa charytatywa na Kilimandżaro z senatorem

Podobne artykuły

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo...

Pielęgnować tamte czasy. Towarzystwo Samorządowe...

28-06-2019
Uczniowie SP 1 wyróżnieni w finale

Uczniowie SP 1 wyróżnieni w finale "Listu do Ojca"

08-09-2015
Rodzina Goranskich już cała jest w Polsce!

Rodzina Goranskich już cała jest w Polsce!

19-08-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama