czwartek 03 grudnia 2020

Hilarego, Franciszki, Ksawery

reklama

Delegacja z Ukrainy

Delegacja z Ukrainy
 

15 października na terenie Gminy Przykona gościła delegacja przedstawicieli Winnickiej Rady Obwodowej  .Delegacji przewodniczył  Siergiej Swatko - Przewodniczący Winnickiej Rady Obwodowej. Pobyt na terenie gminy  goście rozpoczęli od spotkania w urzędzie podczas którego Zastępca Wójta Roman Marciniak szeroko omówił dziania Gminy na rzecz ochrony środowiska, a   w  szczególności o  wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii jak montaż instalacji solarnych , czy planowanych urządzeniach fotowoltaicznych budowanych w ramach projektu   „PROSUMENT" .

W spotkaniu uczestniczyli również kierownicy jednostek organizacyjnych gminy i pracownicy urzędu.

reklama

Następnie delegacja wraz w Wójtem udała się do  nowo wybudowanej  Bioelektrowni  Przykona  w celu zapoznania się z danymi technicznymi i technologią funkcjonowania bioelektrowni.

źródło: przykona.pl

Podobne artykuły

URE zatwierdziło firmie GETEC wyższe ceny...

URE zatwierdziło firmie GETEC wyższe ceny ciepła dla...

07-06-2019
Wideo:  W Leonii nie chcą biogazowni. Wygarnęli...

Wideo: W Leonii nie chcą biogazowni. Wygarnęli...

07-02-2018
Turek: GETEC gotowy do produkcji ciepła

Turek: GETEC gotowy do produkcji ciepła

24-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama