piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

W Kowalach gratulowali posłowi wierząc, że przyczyni się do rozwoju Polski

W Kowalach  gratulowali posłowi wierząc, że przyczyni się do rozwoju Polski
 

We wtorek 10 listopada Ryszarda Bartosika czekała podróż z Kowali Pańskich do Warszawy. Polityk PiS ruszył do stolicy, ale wcześniej zjawił się w miejscowej remizie, gdzie podczas sesji Rady Gminy Kawęczyn odebrał gratulacje od władz tego samorządu.

Życzymy wytrwałości, aby dostrzegać to, co istotne. Wierzymy, że pana kreatywność i umiejętność współpracy z drugim człowiekiem przyczyni się do rozwoju Polski w każdej sferze życia. Zaangażowanie w sprawy Ojczyzny jest wzorem dla tych, którzy chcą działać dla swojego otoczenia. Pan swoją postawą zachęca do aktywności, przedsiębiorczości, kształtowania stosunków społecznych, budowania wspólnej płaszczyzny rozwoju. Uczestnicząc w życiu politycznym jako poseł staje się pan orędownikiem naszej gminy i naszego powiatu. Lokalne społeczeństwo swoje nadzieje i oczekiwania powierzyło właśnie panu, bo wie, że jest pan godny reprezentowania naszego regionu na arenie Polski –  mówił podczas sesji, w imieniu swoim oraz wójta Jana Nowaka, przewodniczący Rady Gminy - Piotr Gebler. Przewodniczący gratulując Ryszardowi Bartosikowi tak wielkiego sukcesu, życzył zarazem wspaniałych wizji i pomysłów, a także niezłomności w umacnianiu demokracji. Parlamentarzysta otrzymał od przedstawicieli władz gminy okazałą roślinę, która trafić ma do biura poselskiego.

reklama

Ryszard Bartosik podziękował za wiele miłych słów, obiecał także w najbliższym czasie pojawić się na kolejnej sesji Rady Gminy. – Może będzie okazja podzielić się już pierwszymi wrażeniami z Parlamentu. Chciałem dziś zadeklarować współpracę z samorządem gminy Kawęczyn. To tu zaczynałem swoją przygodę z działalnością społeczną i zawsze będę o tym pamiętał – mówił Ryszard Bartosik zapewniając, że odwdzięczy się za zaufanie, jakim go obdarzono.

AW

2
3
4
5

Podobne artykuły

Kawęczyniak z urodzenia. Sylwester Kasprzak...

Kawęczyniak z urodzenia. Sylwester Kasprzak jednym z...

15 lip.
Złote i Diamentowe Gody par małżeńskich z gminy...

Złote i Diamentowe Gody par małżeńskich z gminy...

12 maj.
Kawęczyn. Podnośnika nie kupią ale podnieśli...

Kawęczyn. Podnośnika nie kupią ale podnieśli ekwiwalent

24 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama