wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Władysławowscy seniorzy w Teatrze w Kaliszu

Władysławowscy seniorzy w Teatrze w Kaliszu
 

Stowarzyszenie "Koniczynka" we Władysławowie kolejny już raz zadbało o to, aby seniorzy z gminy Władysławów mogli w kulturalny i miły sposób spędzić sobotnie popołudnie i wieczór.

W ramach projektu "60+ - Jesień z Kulturą" w dniu 23 września 2017 r. grupa 50 seniorów przyjaciół spod znaku "Koniczynki", (bo można tak chyba powiedzieć o ludziach, którzy spędzają razem czas, wspierają się i po prostu dobrze czują się w swoim towarzystwie) wybrała się na spektakl "Mayday" do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Zabawna komedia, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, sprawiła, że na sali słychać było salwy śmiechu. Nic, więc dziwnego, ze wszyscy wracali do domu wypoczęci, zadowoleni i pełni nadziei na kolejny wspaniały wyjazd.

reklama

Warto w tym miejscu podkreślić, że stowarzyszenie pozyskuje środki na swoją działalność z różnych źródeł. Tym razem wyjazd do teatru współfinansowany był przez Samorząd Powiatu Tureckiego w ramach zadania publicznego pod tytułem "Wspieranie wszechstronnych działań na rzecz aktywizacji i integracji osób w wieku emerytalnym oraz rozwoju i wykorzystania potencjału tych osób w środowisku lokalnym".

materiał nadesłant

Podobne artykuły

Sukces Michała Mateli na XIX Paraspartakiadzie...

Sukces Michała Mateli na XIX Paraspartakiadzie w...

06-12-2018
Władysławów: Szlakiem Jana Pawła II

Władysławów: Szlakiem Jana Pawła II

06-09-2018
Wycieczka do kopalni soli w Kłodawie

Wycieczka do kopalni soli w Kłodawie

23-07-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama