poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Agata zostanie Miss Publiczności Ziemi Łódzkiej?

Agata zostanie Miss Publiczności Ziemi Łódzkiej?  - foto: Mariusz Sęk
foto: Mariusz Sęk 

Kilkanaście młodych i urodziwych kobiet walczy o koronę Miss Ziemi Łódzkiej. O tym, która z nich jest najpiękniejsza, zdecydują również fani konkursu, przyznając nagrodę publiczności. Na nasze głosy liczy 20-latka pochodząca z powiatu tureckiego, absolwentka ZST w Turku, Agata Walczyńska.

O tym, która z uczestniczek zdobędzie najcenniejszą koronę, przekonamy się w dniu 30 maja, kiedy to odbędzie się Gala Miss Ziemi Łódzkiej. Będzie to dla dziewczyn moment pełen emocji, gdyż najpiękniejsze reprezentantki województwa łódzkiego otrzymają prawo udziału w ogólnopolskim konkursie Miss Polski.

Jak wskazują Organizatorzy, plebiscyt Miss Publiczności Ziemi Łódzkiej, w ramach którego możemy głosować Agatę Walczyńską, podzielony jest na dwa etapy. Do dnia 15 maja, do godz. 23:59, głosujemy na swoją faworytkę i wspieramy ją, by przeszła do drugiego etapu, gdzie o tytuł Miss Publiczności zawalczy już tylko 10 finalistek z największą liczbą uzyskanych głosów. Drugi etap zakończy się 30 maja o godz. 20:00.

reklama

Aby zagłosować w Plebiscycie Miss Publiczności Ziemi Łódzkiej 2018, należy wysłać SMS pod numer 7168 o treści MZL. oraz podać nr wybranej kandydatki od 01 do 17. Numer Agaty to 15 (czyli treść smsa to MZL.15). Koszt sms: 1,23 zł + VAT.

Więcej informacji o konkursie Miss Ziemi Łódzkiej na stronach www.misspolskilodz.pl oraz www.ambasadamarek.pl/miss.

foto: Mariusz Sęk / Marcin Garas

Podobne artykuły

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w...

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w finale...

24-09-2020
Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25-06-2020
Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

20-03-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama