Szukasz książek do liceum, technikum, podstawówki? A może coś do poczytania dziecku?

piątek 19 sierpnia 2022

Emilii, Julinana, Konstancji

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w finale Miss Województwa Wielkopolskiego!

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w finale Miss Województwa Wielkopolskiego! - fot. Miss Woj. Wielkopolskiego / misswojewodztwawielkopolskiego.pl
fot. Miss Woj. Wielkopolskiego / misswojewodztwawielkopolskiego.pl 

Do 27 września 2020 r. można głosować na kandydatki ubiegające się o tytuł Miss Województwa Wielkopolskiego. Wśród 36 finalistek tegorocznej edycji konkursu są także mieszkanki naszego powiatu. Wesprzyjmy je w walce o tytuł najpiękniejszej Wielkopolanki!

Tegoroczny finał konkursu miał odbyć się na wiosnę, jednak z uwagi na pandemię został przesunięty na jesień. Do ścisłego finału wejdzie dziesięć kandydatek z grona czterdziestu, które pomyślnie przeszły wiosenne półfinały. Są wśród nich dwie dziewczyny z naszego powiatu. W trwającym do najbliższej niedzieli 27 września plebiscycie powiat turecki reprezentują Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich oraz Gabriela Wachowska z Kawęczyna. Zachęcamy do głosowania na nasze piękności - instrukcje dotyczące oddania głosów znajdują się na poniższych planszach.

reklama

 

Garbriela Wachowska z Kawęczyna ma 19 lat i w tym roku rozpoczyna studia na Uniwersytecie Warszawskim. Uczęszczała do Szkoły Podstawowej w Kawęczynie i skończyła Liceum Ogólnokształcące w Turku. Dostała się do półfinału poprzez casting online – nie musiała przyjeżdżać do Poznania na casting stacjonarny, w którym udział wzięło wiele dziewczyn. W związku z dużą liczbą kandydatek selekcja była spora, jednak zdaniem Gabrysi nie było aż tak bardzo trudno przejść dalej – wystarczały odpowiednie predyspozycje, uroda, pewność siebie, uśmiech oraz bijąca charyzma. Więcej o Gabrieli Wachowskiej w naszym artykule z marca: 
https://www.turek.net.pl/powiat/28603-gabriela-wachowska-coraz-blizej-tytulu-miss-wojewodztwa-wielkopolskiego

Drugą z kandydatek jest Anna Gibasiewicz z Kowali Pańskich. Ania ma 24 lata i obecnie studiuje Farmację na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wcześniej skończyła Szkołę Podstawowa i Gimnazjum w Kowalach Pańskich oraz uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki na profilu biologiczno - chemicznym. Mieszka w Kowalach Pańskich w gminie Kawęczyn. Więcej o Ani w naszym artykule z marca:
https://www.turek.net.pl/powiat/28567-ania-gibasiewicz-z-kowali-panskich-w-finale-miss-wojewodztwa-wielkopolskiego

reklama

Jak wyglądają przygotowania przed wielką galą? "Przed finałem miałyśmy sesję w sukienkach, strojach kąpielowych i w dresach na potrzeby wizytówek i przedstawienia nas na gali finałowej. Cały dzień sesji przebiegł w pozytywnej atmosferze, wszystkie mogłyśmy się bardziej zbliżyć do siebie przed samym finałem ze względu na to, że przez obecną sytuację nie miałyśmy w zasadzie żadnych spotkań, nie poznałyśmy się bliżej. Jeśli chodzi o stronę techniczną, to zdjęcia wykonywało dwóch panów fotografów – bardzo miłych i pomocnych, emanujących pozytywną energią." - opowiada nam Gabriela, która nie kryje radości ze zbliżającego się finału - "W tej chwili jestem bardzo podekscytowana, ale jednocześnie troszkę zestresowana, chociaż w sumie ten stres jest motywujący. Widziałam finały innych województw, które się już odbyły w tym roku i te relacje są bardzo obiecujące" - dodaje finalistka.

Wszystkich mieszkańców powiatu zachęcamy do kibicowania i głosowania na obie kandydatki z nadzieją, że w finale uplasują się na najwyższych miejscach.

2
3
4

Podobne artykuły

Miss Nastolatek Poznania 2021 to Nikola Kulig z...

Miss Nastolatek Poznania 2021 to Nikola Kulig z...

31 mrz.
Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25-06-2020
Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

20-03-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama