czwartek 09 kwietnia 2020

Mai, Marcelego, Wadima

reklama

Raport PSSE w związku z zagrożeniem COVID-19 na dzień 18 marca

Raport PSSE w związku z zagrożeniem COVID-19 na dzień 18 marca
 

Jak informuje oddział powiatowy Państwowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Turku na dzień 18 marca 2020 godzinę 13.30 w związku zagrożeniem COVID-19 nie ma osób zarażonych koronawirusem na terenie powiatu tureckiego. 

Wg dannych przekazanych przez PSSE w Turku z powodu podejrzenia koronowirusa COVID-19 jest objętych nadzorem epidemiologicznym 69 osoby. To wzrost o 7 osób w stosunku do raportu z dnia wczorajszego tj. 17 marca br. Hospitalizowane są dwie osoby - 17 marca była hospitalizowana jedna osoba. Poddanych kwarantannie jest 24 osób - w porównaniu z 17 marca to wzrost o 3 osoby. PSSE informuje, że na dzień 18.03.2020 r. nie odnotowano dodatniego wyniku laboratoryjnego zarażenia COVID-19.  

reklama

Dane dla wielkopolski
Jak informuje Wojewódzka PSSE w Poznaniu ogółem w Wielkopolsce jest zarażonych koronawirusem 12 osób. Zmarła jedna osoba. Objętych nadzorem epidemiologicznym jest 1506 osób. Hospitalizowanych jest ogółem 65 osób a poddanych kwarantannie jest 370 osób w całej Wielkopolsce.

Podobne artykuły

Pomagaj pomagać - nowy rekord, następne...

Pomagaj pomagać - nowy rekord, następne przedłużenie...

z wczoraj
Raport PSSE w Turku na dzień 8 kwietnia w...

Raport PSSE w Turku na dzień 8 kwietnia w związku z...

z wczoraj
Akcja szycia maseczek dla mieszkańców Wyszyny i...

Akcja szycia maseczek dla mieszkańców Wyszyny i okolic

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama