czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Raport PSSE w Turku w związku z zagrożeniem COVID-19 na dzień 20 marca

Raport PSSE w Turku w związku z zagrożeniem COVID-19 na dzień 20 marca
 

Wg opublikowanego dziś tj. 20 marca br. raportu o stanie zagrożenia koronawirusem w powiecie tureckim Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Turku informuje, że na dzień 20 marca 2020 godzinę 13.30 w związku zagrożeniem COVID-19 nie ma osób zarażonych koronawirusem na terenie powiatu tureckiego. 

Wg danych przekazanych przez PSSE w Turku z powodu podejrzenia koronowirusa COVID-19 na dzień 20.03.2020 jest objętych nadzorem epidemiologicznym 61 osób. To spadek o 4 osoby w stosunku do raportu z dnia wczorajszego tj. 19 marca br. Hospitalizowane są trzy osoby – to wzrost o jedną osobę. Poddanych kwarantannie jest 65 osób - to wzrost w porównaniu z raportem z 19 marca o 32 osoby. PSSE informuje, że na dzień 20.03.2020 r. nie odnotowano dodatniego wyniku laboratoryjnego zarażenia COVID-19.  

reklama

Dane dla Województwa Wielkopolskiego
Jak informuje Wojewódzka PSSE w Poznaniu ogółem na terenie województwa wielkopolskiego jest zarażonych koronawirusem 17 osób. Zmarła jedna osoba. Objętych nadzorem epidemiologicznym 2990 osób. Hospitalizowanych jest ogółem 68 osób a poddanych kwarantannie 2153 osób w całej Wielkopolsce.

Podobne artykuły

Osiem nowych przypadków zakażeń koronawirusem w...

Osiem nowych przypadków zakażeń koronawirusem w...

z dzisiaj
Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w...

Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie...

14 lip.
Trzy nowe zakażenia w powiecie tureckim na...

Trzy nowe zakażenia w powiecie tureckim na dzień 13...

13 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama