czwartek 09 kwietnia 2020

Mai, Marcelego, Wadima

reklama

Raport PSSE w Turku w związku z zagrożeniem COVID-19 na dzień 20 marca

Raport PSSE w Turku w związku z zagrożeniem COVID-19 na dzień 20 marca
 

Wg opublikowanego dziś tj. 20 marca br. raportu o stanie zagrożenia koronawirusem w powiecie tureckim Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Turku informuje, że na dzień 20 marca 2020 godzinę 13.30 w związku zagrożeniem COVID-19 nie ma osób zarażonych koronawirusem na terenie powiatu tureckiego. 

Wg danych przekazanych przez PSSE w Turku z powodu podejrzenia koronowirusa COVID-19 na dzień 20.03.2020 jest objętych nadzorem epidemiologicznym 61 osób. To spadek o 4 osoby w stosunku do raportu z dnia wczorajszego tj. 19 marca br. Hospitalizowane są trzy osoby – to wzrost o jedną osobę. Poddanych kwarantannie jest 65 osób - to wzrost w porównaniu z raportem z 19 marca o 32 osoby. PSSE informuje, że na dzień 20.03.2020 r. nie odnotowano dodatniego wyniku laboratoryjnego zarażenia COVID-19.  

reklama

Dane dla Województwa Wielkopolskiego
Jak informuje Wojewódzka PSSE w Poznaniu ogółem na terenie województwa wielkopolskiego jest zarażonych koronawirusem 17 osób. Zmarła jedna osoba. Objętych nadzorem epidemiologicznym 2990 osób. Hospitalizowanych jest ogółem 68 osób a poddanych kwarantannie 2153 osób w całej Wielkopolsce.

Podobne artykuły

Pomagaj pomagać - nowy rekord, następne...

Pomagaj pomagać - nowy rekord, następne przedłużenie...

z wczoraj
Raport PSSE w Turku na dzień 8 kwietnia w...

Raport PSSE w Turku na dzień 8 kwietnia w związku z...

z wczoraj
Akcja szycia maseczek dla mieszkańców Wyszyny i...

Akcja szycia maseczek dla mieszkańców Wyszyny i okolic

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama