sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Modlitwa Młodych Powiatu Tureckiego już dziś

Modlitwa Młodych Powiatu Tureckiego już dziś  - foto: Aleteia.org
foto: Aleteia.org 

Organizatorzy Eucharystii Młodych już dziś od 17:00 zapraszają wszystkich, którzy czują się młodo duchem na wspólną niecodzienną Modlitwę Młodych Powiatu Tureckiego – razem w jednej intencji, jednak każdy ze swojego domu.

Eucharystia Młodych co miesiąc w trzeci piątek odbywa się w poszczególnych kościołach w Turku i okolicach. W marcu jednak ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie w obliczu trwającej pandemii koronawirusa msza nie może się odbyć – organizatorzy wymyślili jednak alternatywę, by i tak w ten dzień wspólnie się pomodlić.

reklama

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/873294746443358/. Tam możemy znaleźć szczegóły co do wspólnej modlitwy. Program Modlitwy Młodych Powiatu Tureckiego wygląda następująco: o 17:00 odbędzie się transmisja z drogi krzyżowej, następnie będzie czas na przerwę dla bliźniego, by o 19:00 (godzinie, o której powinna zacząć się comiesięczna Eucharystia Młodych) powrócić do wspólnej modlitwy poprzez koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Intencja dzisiejszej modlitwy to zdrowie wszystkich mieszkańców zarówno powiatu, jak i kraju oraz świata oraz losy naszej ojczyzny. W imieniu organizatorów zapraszamy do dołączenia!

Podobne artykuły

Eucharystia Młodych już w najbliższy piątek w...

Eucharystia Młodych już w najbliższy piątek w...

16-11-2021
Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25-07-2021

"MY PSY", czyli wyjątkowy musical na turkowskiej...

17-07-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama