czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Modlitwa Młodych Powiatu Tureckiego już dziś

Modlitwa Młodych Powiatu Tureckiego już dziś  - foto: Aleteia.org
foto: Aleteia.org 

Organizatorzy Eucharystii Młodych już dziś od 17:00 zapraszają wszystkich, którzy czują się młodo duchem na wspólną niecodzienną Modlitwę Młodych Powiatu Tureckiego – razem w jednej intencji, jednak każdy ze swojego domu.

Eucharystia Młodych co miesiąc w trzeci piątek odbywa się w poszczególnych kościołach w Turku i okolicach. W marcu jednak ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie w obliczu trwającej pandemii koronawirusa msza nie może się odbyć – organizatorzy wymyślili jednak alternatywę, by i tak w ten dzień wspólnie się pomodlić.

reklama

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/873294746443358/. Tam możemy znaleźć szczegóły co do wspólnej modlitwy. Program Modlitwy Młodych Powiatu Tureckiego wygląda następująco: o 17:00 odbędzie się transmisja z drogi krzyżowej, następnie będzie czas na przerwę dla bliźniego, by o 19:00 (godzinie, o której powinna zacząć się comiesięczna Eucharystia Młodych) powrócić do wspólnej modlitwy poprzez koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Intencja dzisiejszej modlitwy to zdrowie wszystkich mieszkańców zarówno powiatu, jak i kraju oraz świata oraz losy naszej ojczyzny. W imieniu organizatorów zapraszamy do dołączenia!

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Transmisje Triduum Paschalnego z turkowskiego...

Transmisje Triduum Paschalnego z turkowskiego kościoła

10 kw.
Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy...

Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy "Kobieta -...

22 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama