Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

wtorek 26 maja 2020

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień 21.05. Szósty przypadek zakażenia?

Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień 21.05. Szósty przypadek zakażenia?
 

Według opublikowanej dziś aktualizacji WUW na temat stanu zagrożenia COVID-19 dziś, tj. 21 maja zarejestrowano szósty przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

Dziś według aktualizacji Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu potwierdzono szósty przypadek zakażenia koronawirusem w naszym powiecie. Z raportu WUW dowiadujemy się, że dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano u 54-letniego mężczyzny z powiatu tureckiego, który nie jest hospitalizowany - przebywa w izolacji domowej. Do wszelkich nowych wieści radzimy podchodzić z dystansem, bowiem w ostatnich dniach obserwujemy coraz więcej korekt raportów dotyczących nowych zakażeń.

reklama

Według wczorajszych danych przekazanych przez PSSE w Turku nie ma osób objętych nadzorem epidemiologicznym w naszym powiecie. Hospitalizowane są dwie osoby. Poddanych kwarantannie 156 osób. 

Dane dla Województwa Wielkopolskiego
Jak informuje Wojewódzka PSSE w Poznaniu ogółem na terenie województwa wielkopolskiego na dzień 21.05.2020 godz. 11:45 ogólna liczba zarażonych wynosi 1 915 osób (1 032 aktualnie chorych, 742 wyleczonych). Dotychczas zmarło 141 osób. Objętych nadzorem epidemiologicznym jest 618 osób. Hospitalizowane są ogółem 252 osoby, poddane kwarantannie są zaś 6 884 osoby w całej Wielkopolsce. 

Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień 21.05. Szósty przypadek zakażenia? - źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Podobne artykuły

Gdzie oraz jak wyrzucić zużyte maseczki i...

Gdzie oraz jak wyrzucić zużyte maseczki i rękawiczki

z dzisiaj
Testy przesiewowe na obecność koronawirusa u...

Testy przesiewowe na obecność koronawirusa u...

z dzisiaj
Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

24 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama