środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Brak chorych na COVID-19 w powiecie tureckim. Wyzdrowiała 6 osoba.

Brak chorych na COVID-19 w powiecie tureckim. Wyzdrowiała 6 osoba.
 

Jak informuje Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Turku w powiecie tureckim nie ma już osób zakażonych koronawirusem. Dotychczas stwierdzonych 6 przypadków osób chorych na COVID-19 i wyszystkie zostały uznane za wyleczone. 

Według danych przekazanych przez PSSE w Turku z powodu podejrzenia koronowirusa COVID-19 na dzień 1 czerwca br. nie ma osób hospitalizowanych ani objętych nadzorem epidemiologicznym. Poddanych kwarantannie jest 55 osób. Liczba osób objętych izolacją domową: 1. Na dzień 01.06.2020 r. ogółem zarejestrowane było 6 przypadków z powiatu tureckiego z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2, z czego wszystkie osoby uznane za wyleczone.

reklama

Dane dla Województwa Wielkopolskiego
Jak informuje Wojewódzka PSSE w Poznaniu ogółem na terenie województwa wielkopolskiego na dzień 01.06.2020 godz. 12:00 ogólna liczba zarażonych wynosi 2188 osób w tym 735 osoby nadal chore oraz 1300 ozdrowieńców. Dotychczas zmarły 153 osoby. Objętych nadzorem epidemiologicznym jest 99 osób. Hospitalizowanych ogółem 95 osób, poddane kwarantannie są zaś 4924 osoby w całej Wielkopolsce.

Aktualny wykres danych o koronawirusie w Województwie Wielkopolskim

Podobne artykuły

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w...

Mobilny Punkt Szczepień już w tę sobotę w firmie Ambro

15 wrz.
Gmina Władysławów wśród liderów szczepień w...

Gmina Władysławów wśród liderów szczepień w powiecie...

9 wrz.
OSP Turek zaprasza na szczepienia bez rejestracji

OSP Turek zaprasza na szczepienia bez rejestracji

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama